Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvéretekkel már megromlot...

Nagybikatok kérdése:

A testvéretekkel már megromlott a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Miért?

Már nem segítitek ha megtehetitek sem?



szept. 14. 19:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az a 10-es válasz lepett meg eddig a leginkább! Oké hogy ő volt veled, de szerencsétlen mit csinált volna? Mondta volna hogy ááá hagyj csak nem kell velem lenni.... gondolom ha ez történt volna sem mehettél/mentél volna sehova. Viszont ha ez így van akkor nem hinném, hogy ő tehet erről az egészről!
szept. 15. 09:53
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a 10-es válaszoló, de azt gondolom, hogy utólag, felnőttként ezt ő is tudja. De amikor maga is gyerek volt és gyerekre kellett vigyáznia, nem tudott ilyen megértően tekinteni a kisebbik testvérére, meg erre a helyzetre, és csak negatív érzések voltak benne vele szemben, nem alakult ki közeli kapcsolat. Felnőttként lehet látni, hogy nem a kisebbik hibája volt, de ez nem szépíti meg a múltat.
szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem sosem volt köztünk normális a kapcsolat, de amióta kisemmizett, nekem meg mindig azt mondta, neki semmilye sincs, elegem lett belőle. Nem én akartam így.
szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem egy húgom van 4 év van köztünk. Gyerekként viszonylag jó volt a kapcsolatunk,mindenben segítettük egymást. Sokat játszottunk együtt de anyám nem mindig engedte mert azt szerette ha mindig rajta lógott.

Most felnőttként meg romlott

a viszony köztünk, nem nagyon tartjuk a kapcsolatot sajnos.

Volt amikor szóba sem állt velem és azt mondta az utcán hogy

" nem ismerlek." De azóta valamivel javult a dolog, ha

néha összefutunk az utcán akkor beszélgetünk. Néha írunk egymásnak ha valami elintéznivaló dolog van vagy ha valami alkalom van. Tartjuk a távoságot egymással, leginkább ő velem.

szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Szomorúan olvasom ezeket a sorokat! Legtöbb ember hallani sem akar a saját testvéréről miközben "idegenek" meg a legjobb barátai.

Nyilván értem ezt nert nekem is van olyan barátom akiben jobban megbízom mint bárkiben, de akkor is...

szept. 16. 09:17
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
8 evvel idosebb a batyam, 28-36 evesek vagyunk. Kisgyerekkent jo volt a kapcsolat, az elmondasok alapjan. Mire ovodaba mentem, o mar kamasz volt, nem igazan erdekeltem, meg mirol is beszelgessen egy 8 evessel a dupla annyi idos batyja? Aztan mire en lettem tini, o mar fiatal felnott, akkor elviselhetetlen voltam.😀 22 voltam mikor elkoltoztem otthonrol, azota nagyon szoros a kapcsolatunk, szeretjuk egymast, o volt az eskuvoi tanum tavaly. Ev vegen kiderult, hogy varandos vagyok, es nagyon varta az unokahugat, aki azota megszuletett. Szoval nekunk par eve mar jo a viszonyunk, remelem ez igy is marad.
szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Na végre egy ilyet is lehet olvasni!

Van egy ismerősőm! Egyedül él, van egy kis baja is(aki érti érti) de Nővére már legalább 10 éve segíti külföldről. Nem milliókkal, de azért ezt is kevesen tennék meg. Múltkor mesélte hogy minden hónapban fizeti a telefonszámlája felét csak hogy legyen korlátlan nete mobilon mert nincs otthon nete! + +küld neki pénzt is havonta 20-30K. Ez most nem tudom hogy jutott eszembe, de ritka!

szept. 16. 12:37
 18/18 anonim ***** válasza:
Én Törökországban élek évek óta. A nővéremmel nagyon szoros a kapcsolatunk, naponta videochatelünk. A húgunk beházasodott egy módosabb családba és ő ettől többnek érzi magát mindenkinél, augusztusban is otthon voltam 10 napot és egyszer sem jöttek át véletlenül sem... Igazából sajnálom hogy így alakult
szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!