Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvéretekkel már megromlot...

Nagybikatok kérdése:

A testvéretekkel már megromlott a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Miért?

Már nem segítitek ha megtehetitek sem?



szept. 14. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Már nem beszélek vele mert egy bunkó
Van nekem elég bajom
Nem érdekel mi van vele
Ezen még nem gondolkoztam, de egyre kevesebbet beszélünk
Benne van a Bibliába is
Mert nem vitte semmire és nem égetem vele magam hiába testvérem
Mindent megadnék a testvéremnek! Bármit oda adnék érte
24 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem is volt jó kapcsolatunk, de még az is tudott hova romlani. A köztes események itt mellékesek, egyszerűen a teljesen eltérő személyiségünk előre determinálta ezt.
szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem tartom a testvéreimmel a kapcsolatot, ami részben az én döntésem, részben az övék. Nem jellemzem őket, mert érdekes karakterek, de nekem teljesen megfelel a jelenlegi helyzet.
szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Psycho ***** válasza:
89%

Kissé meglepőnek tartom, hogy majd' az összes válaszlehetőség annak a variánsa, hogy a kapcsolat megromlott.


Mi van akkor, ha nem, nem romlott meg, de azért a "bármit megadnék neki" szintúgy kissé túlzás?


Jó a viszonyunk, semmi gond nincs, heti szinten találkozunk, bármikor kérhetünk egymástól segítséget (ritkán szoktunk, de akkor álunk rendelkezésre), de éljük a saját életünket.

szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Több mint tizenöt év korkül van köztünk. Mire ők kezdtek felcseperedni, nekem már volt saját életem, messzire költöztem.


Nem az, hogy rossz a kapcsolatunk, hanem sosem kerültünk közel egymáshoz, kb idegenek vagyunk.


Néha váltunk pár szót de kb ennyi. Semleges.

szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
6an vagyunk. 4el nincs semmi kapcsolatunk se nekem se az 5. tesómnak. Vele jó a viszonyom.
szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Gyerekkorunkban sosem voltunk jó testvérek, mert nagyon más világ vagyunk. Ő irányító, uralkodó, határozott és intelligens, a jég hátán is megélő típus. Mindenről határozott véleménye van, nagyon kritikus alkat, míg én ellentét. Fiatal felnőttekként nagyon viharos volt a viszonyunk, folyamatosan megbántott én meg sértődős voltam. Ma már mindketten változtunk. Én karakánabb egyéniség lettem, már nem hagyom magam, ő pedig visszavett, meglágyult kicsit. Mindketten szülők lettünk, megtanultunk türelmesebben, elfogadóbban élni. Még mindig vannak lobbanékony pillanatok, amikor azt érzem vele kapcsolatban, hogy tojáshéjakon lépkedek, de már tudom, mikor kell ráhagyni/szembeszállni vele.

Mostanra kifejezetten normális kapcsolatunk van, sokat tanulunk egymástól jellemben.

szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Átbacott rohadt sok pénzzel. A klasszikus novemberben majd megadom történet. 5 évvel és 6 millióval később még mindig semmi, amikor rákérdeztem tette a hülyét, hogy milyen pénzről beszélek. Anno majdnem az utcára kerültem emiatt, nem volt munkám sem hónapokig, de mégis odaadtam neki, mert hülye voltam. Visszaadni sose fogja, de nem is kell, remélem megdöglik a gyerekével együtt, vagy legalábbis költse gyógyszerre.
szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem miért pontoz le itt valaki? Téged ki bántott?


Nem mindenkinek adatik normális tesó, nem mintha választhatna az ember.

szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

5 év van köztünk. Emlékszem mikor mentünk látogatni a kórházban és megláttam a hugom, már akkor mondtam a mamának, hogy őt már most utálom, sosem fogom szeretni.


A gyerekkorunkat végig veszekedtük, verekedtük. Sosem játszottunk együtt.


Mire tini lettem, azért utáltam mert ő még dedós.

Mire ő tini lett, én elköltöztem otthonról.


Mostmár mind a 2en felnőtrek vagyunk. Én 32 ő 27.

Ő 7 éve kiköltözött németbe.

Azóta pedig azért utálom, mert ő a felsőbbrendű, a külföldi "gazdag" rokon.


Nekem saját házam, autóm van. Neki semmije. Megtakarítása se, mert elherdálja. De oda meg vissza van magától mert ő nem rekedt meg itthon hanem lelépett németbe és eszi a kolbászt a kerítésről.

szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

12 év van köztünk. Miért utálom? Mert állandóan a nyakamba sózták, és amíg otthon laktam, pontosan nulla (szociális) életem volt.


Nem bulikról van szó, hanem suliidőben, szünetekben nekem kellett "vigyázni rá". Gyakorlatilag egész nyáron sehová nem mehettem, még barátnőkhöz sem, mert nem hagyhatom egyedül "a kicsit".


21 múltam, mikor elköltöztem, azóta sem érdekel, mi van vele. Tudom, hogy gyakorltailag nem ő tehet róla, de nem anyámék lógtak állandóan a nyakamon, hanem ő, miatta voltam mindenért lecs.szve, amikor ő volt a hülye, stb.

szept. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!