Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az mennyire elfogadható, hogy...

Az mennyire elfogadható, hogy az unokatestvérem az exemmel randizgat?

Figyelt kérdés
Szóvá tettem nála, szerinte egy aljas f*reg vagyok.

júl. 22. 15:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
66%
17. Nem relevans. Es nem lojalis csaladtaggal osszefekudni. A legalja tempo. 🤫🤷‍♀️
júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
71%
Oké, hűséges voltál, de 2 hónap az mi?? Az nem idő. Ne önérzeteskedj. Ha ők szeretik egymást, nálatok meg valaki tuti nem szerette a másikat, mert két hónap az semmi, akkor most kit érdekel, hogy volt 1 kis tiszavirág kapcsolatotok együtt?
aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ízléstelen mind az unokatestvér, mind az ex részéről. Mindegy mennyire volt hosszú a kapcsolat.

Ha ezt nem értik/nem érzik, az még rosszabb.

Ebben az életben már nem állnék szóba egyikkel sem.

aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

A 33-as vagyok.

Lepontozhattok még jobban. Az én értékrendem nem egyezik a tiétekkel. Ennyi. Válaszoltam a Kérdező kérdésére, nem ő az "aljas f*reg".

aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!