Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tartanád a kapcsolatot,egy...

Tartanád a kapcsolatot,egy ilyen unokatestvérrel?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt történt egy olyan szituáció,amikor az unokatesóm felesége le anyázott engem poénból,a másik unokatesóm is jelen volt,nagyon kellemetlen volt ez számomra,még ha poénból is mondta) aztán amikor ketten voltunk az említett áruló unokatesóval,akkor én mondtam neki hogy mennyire megalázóan éreztem magam,és hogy nem volt szép ez a tesóm feleségétől.(ki öntöttem neki a szívem) de nem mondtam semmi csunyát senkiről,aztán másnap fel hív az unokatesóm hogy én hogy képzelem hogy fikázzom a feleségét a másik unokatesómnak,hol ott én szeretném ki hangsúlyozni hogy semmi sértő bántó szót nem mondtam a feleségéről,nagyon rosszul érzem magam emiatt,mégis mi tévő legyek. 21-F
2023. jún. 26. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A kapcsolatot nem szakítanám meg emiatt, de ha azt tapasztalom nem tudnak kultúráltan viselkedni, akkor ritkábbra fogom a találkozókat.
2023. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
92%
Ha nem szimpatikus ezek után számodra akkor inkább próbáld kerülni vagy ne vedd figyelembe ennyire viszi sajnos az esze..
2023. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Az unokatesód felesége lehurrogott téged, te pedig kiöntötted neki a szíved. Az unokatesód aztán félreértette a dolgot, és felhívott, hogy megbeszéljétek. Azt javaslom, hogy találkozz vele személyesen, és beszélgessetek róla. Nem érdemes hosszan rágódni a dologon, az élet túl rövid az ilyesmihez. Inkább igyatok együtt egy sört, és nevessetek az egészen!
2023. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen..ez nagyon gyerekes
2023. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hármas, te félreértetted. Az egy másik unokatestvér volt, aki aztán elpletykálta a dolgot a tesójának (feltételezem, ők testvérek), vagyis az anyázó nőci párjának.

Nem szakítanám meg a kapcsolatot direktben, de nem kérnék belőle többet. A kioktatást se nyelném be.

2023. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zarándok 23 válasza:
100%
Beszéld meg velük a dolgot, hiszen ha te nem mondtál olyat akkor ne találja ki azt, hogy ilyet mondtál!
2023. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zarándok 23 válasza:
100%
Én oda mennék, hogy figyelj én nem mondtam semmi rosszat, se rólad se a feleségedről ezért megkérlek, hogy ne terjessz ál híreket.
2023. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már beszéltem velük,szerencsére tisztáztam mindent. Viszont nagyon felháborított az,amikor az áruló tesót kérdőre vontam,hogy miért hazudott ilyeneket,akkor ő azt mondta hogy őt nem érdekli,mi dolgunk beszéljem meg az unokatesómmal,és feleségével! Ennyi
2023. jún. 26. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg nems zakítanám, de nem is erőltetném hogy szoros elgyen.
2023. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!