Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az mennyire elfogadható, hogy...

Az mennyire elfogadható, hogy az unokatestvérem az exemmel randizgat?

Figyelt kérdés
Szóvá tettem nála, szerinte egy aljas f*reg vagyok.

júl. 22. 15:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
81%
Ismerek olyat, aki ugyanígy kezdte, fiatalon a srác járt az egyik lánnyal, 1-2 év múlva szakítottak, és összejött az unokatesóval. Vele már családot alapított és gyerekeket nevelnek, a nagy család pedig összejár időnként és nincs súrlódás. Lehet békésen is együtt élni.
júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
39%
Semennyire. Rokon, barát exe tabu. Csekély vigasz, de ha veled aljas volt, vele is az lesz. Akkor jó lesz nevetni. Addig meg zárd ki őket az életedből.
júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
46%
Én biztos többet szóba se állnék az unokatestvéremmel, bár ezért a válaszért biztos jól le leszek pontozva.
júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
80%
Nálam tabu oda-vissza.
júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
57%
Miért tetted szóvá, még mindig érdekel az exed? Ha azon gondolkodsz, biztosan összejött volna veled újra, ha nincs az unokatesód, felejtsd el, ez csak a filmekben van, és csak ott van jó vége. Ő az exed, neked már nincs közöd hozzá.
júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
46%
Úgy fél vannak pontozva ezek a "semmi közöd hozzá válaszok". Bezzeg ha a saját életetekben lenne ilyen, régen ki lennétek akadva. De amúgy helyzetfüggő. Ha 14-15 éves korotokban jártatok 2 hónapot, azóta viszont eltelt 30 év, az új párotokkal van 3 közös gyerek, akkor nyilván leszrjátok, hogy a tinikori ex kivel van. De ha 20 év boldog kapcsolat (és esetleg gyerekek után) nagyon csúnya elválással fél év után az unokatesóval állt volna össze, ti se kezelnétek ilyen lazán.
júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
64%
12es, a kérdező is lehetett aljas... nem mindig az exek a hunyók.
júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
61%

"De ha 20 év boldog kapcsolat (és esetleg gyerekek után) nagyon csúnya elválással fél év után az unokatesóval állt volna össze, ti se kezelnétek ilyen lazán."


Erre kérdeztem rá, de a kérdező mélyen hallgat. Szinte biztos, hogy nem ez a helyzet, hanem csak rövidebb ideig járogattak.

júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Két hónapig jartunk


.. Én hűséges voltam hozzá

júl. 22. 17:47
 20/34 anonim ***** válasza:
68%
2 hónap?? Ne viccelj már az nem is kapcsolat csak dugtatok párszor...
júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!