Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rajtakaptam a testvéremet a...

Rajtakaptam a testvéremet a barátnőmmel. Egymásnak feszültünk, megjelentek az ismerősei is. Majdnem tömegverekedés pattant ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kitettem a barátnőmet,testvéremet, és minden cuccukat. Nekik állt feljebb, engem akartak nyolcan megverni. Teljesen össze vagyok törve.

Ezen hogyan tehetném túl magam?

A két legfontosabb személy az életemben a pofámba hazudott.


Köszönöm a tanácsokat!


18F



júl. 22. 08:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
16%

#21

A barátkozás is egyfajta ismerkedés, szóval én sem ellenzem☺️

júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Grizesteszta ***** válasza:
0%
#22: Nosza! Rlolvadom a priviket!:)
júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

#23

Ebben a pillanatban írtam:)

júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megint a tömegverekedős csávó, csak eddig a kiszakadt koton volt a kiváltó ok :D
júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
83%
Amikor apu és anyu testvérek. 😂
júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

14

Sajnos ilyenek a ráklók! Maradj Németországban, jobb helyen vagy ott, mint ebben a csodálatos emberek alkotta hitvány országban. Az előítélet megy, mintha másoknál nem lenne hasonló... Lásd a kérdező példáját. De mindegy is, nem érdemes foglalkozni vele. Ez így is fog maradni. Legalább itt hadd éljek ki, az elfolytott,felgyülemlett utálatukat. Mert az utcán mosolyognak, mintha minden rendben lenne. Szánalmas!

júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
83%

Mi közünk nekünk ehhez?

Menjetek a vajdához, az majd igazságot tesz. :D

júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Rák egye ki a belüket! :D
júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
69%
Hogy mit tegyél ? Dobd ki mindkettőt az életedből.Itt a bizonyíték hogy mégsem a legfontosabbak az életedben.Jobban jársz vele.Inkább a magány mint két hamis ember.
júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!