Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rajtakaptam a testvéremet a...

Rajtakaptam a testvéremet a barátnőmmel. Egymásnak feszültünk, megjelentek az ismerősei is. Majdnem tömegverekedés pattant ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kitettem a barátnőmet,testvéremet, és minden cuccukat. Nekik állt feljebb, engem akartak nyolcan megverni. Teljesen össze vagyok törve.

Ezen hogyan tehetném túl magam?

A két legfontosabb személy az életemben a pofámba hazudott.


Köszönöm a tanácsokat!


18F



júl. 22. 08:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%

Mit tegyél? Semmit, csak no kontakt.

Hogy tedd túl magad? Idővel, vagy pszichológussal.

júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
Napi kamu
júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%

#8 "mindenki egyből a C-kre asszociál, mihelyst meglátnak egy teljesen összetört ember kérdését"


Nem az összetört ember kérdése miatt. A 'tesóm kúrja a csajom, ezért tömegverekedés...' miatt asszociál mindenki a C-kre.

júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
10%
Fújj, de undorítóak vagytok. Parasztok között is előfordul ilyen történet, nem kell egyből c-re gondolni. Rasszista, undorító banda, de nagyra vagytok magatokkal. Ezért sem koltozok vissza soha, abba a nyomorék országba. Kérdező neked meg: felejtsd el őket, legyél erős, innentől kezdve tiéd a világ, bár tudom, hogy ez egy jó nagy árulás volt, de mindenből össze lehet szedni magad, ha egyedül nem megy, akkor pszichológus. Kitartást.
júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
91%

"Egymásnak feszültünk, megjelentek az ismerősei is. Majdnem tömegverekedés pattant ki.... Nekik állt feljebb, engem akartak nyolcan megverni..."



Ebből a felvezetésből kinek nem egyből az jutna eszébe, hogy C kategóriáról van szó?

júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
87%
rendeljetek pizzat
júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

#11

Én veled szívesebben megismerkednék, mint a srác korabeli nem létező lányoddal😁

júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
22%
Na, ez neked most egy nehéz helyzet neked. Szerencse, hogy nem lett nagyobb baj! Előfordulnak csalódások az életben. Próbáld elterelni a figyelmedet, csinálj valami kellemes dolgot, mozi, fagyi, séta, vegyél magadnak valamit. Menj el egy kis kirándulásra, valami szép helyre, szerezz élményeket. Túl leszel rajta.
júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hamarosan a hirekben hallunk rólatok viszont, miután valaki megkéseli a másikat.
júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Grizesteszta ***** válasza:
19%
#18: kedves vagy, koszi. :) Uj baratokra mindig nyitott vagyok, parom viszont van es elegedett vagyok az eletunkkel. :)
júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!