Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rajtakaptam a testvéremet a...

Rajtakaptam a testvéremet a barátnőmmel. Egymásnak feszültünk, megjelentek az ismerősei is. Majdnem tömegverekedés pattant ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kitettem a barátnőmet,testvéremet, és minden cuccukat. Nekik állt feljebb, engem akartak nyolcan megverni. Teljesen össze vagyok törve.

Ezen hogyan tehetném túl magam?

A két legfontosabb személy az életemben a pofámba hazudott.


Köszönöm a tanácsokat!


18F



júl. 22. 08:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
gyüttek a tezsvírek?
júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Grizesteszta ***** válasza:
84%

Fogadjuk el: igy igaz a sztori, ahogy irtad.

De a "kiteves" ertekelesenel azert nagyon lenyeges, hogy kie a lakas? :)

júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
94%
Én a te helyedben nem venném magamra ők azok akik undorító dolgot követtek el... nehogymár még nekik legyen feljebb... -.- testvéremnek se nevezném az ilyet. Az illetőktőlpedig megkérdezném hogyha ők lennének ate helyedben mit tennének táncolnának örömükben vagy mi? Bocsi de nagyon rossz társaságban vagy szerintem dobd ki őket mind az életedből és bormális emberek társaságát keresd mert ez nonszensz amit csináltak.
júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Med_fet_ati ***** válasza:
80%
Jelöljük meg a C választ :)
júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
Újabban mik ezek a cibbány kérdések?
júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%

#6

Csak ízelítőt kapunk a mindennapi putri show-ból.

júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Végtelenül elszomorít, hogy itt a GYOK-en mindenki egyből a C-kre asszociál, mihelyst meglátnak egy teljesen összetört ember kérdését.

Az én lakásom teljsen, szeptembertől egyetemi hallgató leszek, ezért vettük meg.

júl. 22. 09:28
 8/29 anonim ***** válasza:
31%
Khmm... Izé. Vannak ezek a szekták, akik egy nagy puncsos tállal szokták befejezni a pályafutásukat. Szerintem az egész családdal, beleértve minden rokont - a legtávolabbit is - alapítsatok egy ilyet. És várjátok az üstököst, ami max. 3 héten belül itt lesz.
júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Med_fet_ati ***** válasza:
92%
#8 ez esetben ki velük az utcára :D
júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Grizesteszta ***** válasza:
88%
Oregem, tied a vilag! 18 eves, egyetemista, lakasa is van- az egyetem miatt velhetoen esze is- fonyeremeny vagy! Nekem sajnos nincs kirodbeli lanyom, oedig osszehoznalak titeket! Bar, en tul gyanakvo vagyok "anyosnak"- volt mar felveteli eredmeny hirdetes? A mult heten meg sorrendet lehetett modositani....
júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!