Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gáz az hogy csak 26 évesen...

Gáz az hogy csak 26 évesen tudom meg hogy van egy 7 évvel idősebb fél testvérem?

Figyelt kérdés
Apám 14 éves volt amikor született és tudott róla, és csak most mondta el nekem, meg azt is hogy be akar mutatni neki. Ti mit reagálnátok erre a helyzetre?

júl. 13. 19:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, nem is olyan ritka, az élet természetes velejárója.
júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Az én apám az esküvőjük napján mondta el a menyasszonyának, hogy van egy gyereke (akkor lehettem kb 16), és a testvéremet úgy 21 évesen ismertem meg, akkor volt 2 és fél.
júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%

Az lehet, hogy tudott rola, de nem eppen alap, hogy vki 14 eves apakent majd tartja a kspcsolatot a gyerekevel. Eleve nem nevelheti ő 14 evesen, igy mas lesz a gyam, sokszor nevelootthonba vagy neveliszulokhoz kerulbek, sot az ujszulotteket kapdossak am el orokbefogadaskor.

Tehat lehet apad 14 evesen apuka lett, de a gyereket orokbefogadtak es akkor lehet a 18. szülinapjáig a gyereknek fele se szagolhatott vagy kb evi egyszer latta stb. azaz 32 eves koraig apad mit meselhetett volna? (lehet nem is volt, joga, lehetosege ra).

te meg akkpr voltal 11 eves, ha jol szamolom (?) mindegy is, de neked meg szinten varni akart ugy 18 eveskorodig...vagy csak a masik gyerekkel nem ugy alakultak a dolgok.

A lenyeg: nem, nem gaz semmi sem.

Az eddigi legbrutalabb sztori: a 80 eves oregember tenetesen megjelenő "masik asszony es gyermeke, unokaja", tehat akkor megtudni...

júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%

Tuti fel áll rá most neked.

Ha sokáig nem látunk egy rokonunkat akkor nem is érezzük már annak őket.

júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Apád 14 évesen csinált egy gyereket?


Ja, persze...

júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15-ös gyakoribb az ilyen mint gondolnád, apám amúgy mesélte hogy gyerekként sok hülyeséget csinált, gondolom az után komolyodott meg miután megismerte az anyámat, mert amúgy láttam róla képet is hogy 18 évesen még hosszú hajú rocker volt manapság meg már teljesen az ellentétje.
júl. 14. 09:10
 17/21 anonim ***** válasza:
94%
13., 14. Ti betegek vagytok.
júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
8%
Aha
júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Apám 14 éves volt amikor született"

Akkor valószínű 13 évesen csinálta. Cigányéknál ez normális. 30 évesen már dédnagyszülők.


Mi az hogy be akar mutatni neki? Ennyire nagy haverok?

Ha tartották eddig a kapcsolatot, akkor tudnod kellett volna a létezéséről. Esetleg ő is felkeresett volna téged. Nem 26 éves korodban mutatná be neked. Elég érdekes sztori.

júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19-es csak Messengeren tartják a kapcsolatot és nem tudom hogy mióta lehet hogy csak pár éve. “Cigányéknál” ez nem talált apám nem feküdne le cigánnyal, és amúgy is ez bármelyik 14 évessel előfordulhat amelyik él nemi életet, miért te 18 évesen vesztetted el a szüzességed? Amúgy egyik fogamzásgátló módszer sem 100%-os.

Amúgy meg általában amikor Magyarországra jön a féltestvérem akkor a feleségéhez meg a gyerekéhez megy, szóval még ha be is mutat neki nem biztos hogy a közel jövőben lesz.

júl. 15. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!