Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gáz az hogy csak 26 évesen...

Gáz az hogy csak 26 évesen tudom meg hogy van egy 7 évvel idősebb fél testvérem?

Figyelt kérdés
Apám 14 éves volt amikor született és tudott róla, és csak most mondta el nekem, meg azt is hogy be akar mutatni neki. Ti mit reagálnátok erre a helyzetre?

júl. 13. 19:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Apad 14 evesen csinalt egy gyereket? Az igen.

Es az elmult 26 evre mit mond, hogy miert nem emlitette neked? Hogyhogy sosem volt tema a csaladban? Anyukad sem tudott rola?

júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Anyám az tudott róla, és nem tudom miért nem mondta el nekem, a beszélgetést is úgy kezdte hogy “Ugye tudod hogy van egy féltestvéred?” aztán elkezdett beszélni róla, meg úgy tűnik hogy eddig tartotta vele a kapcsolatot.
júl. 13. 19:22
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyám 40 évesen bukkant a féltestvérére.
júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért mindig az a kérdés, hogy valami gáz-e vagy ciki...
júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Hát elég gáz szüleid vannak, igen! De legalább megnyugodtam, hogy nem csak az én családomban van ilyen.
júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5-ös igen, de legalább majd megkérdezhetem majd a féltestvéremet hogy milyen a fejlett nyugaton élni.
júl. 13. 21:10
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Tök életszerű a sztori.
júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem neked ciki, hanem apádnak... 14 évesen gyerek? 😬
júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
88%

14???

Inkább megyek innen

júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8-as lehet szégyellte elmondani, meg jó példát akart mutatni, de mondjuk az elmúlt 8 évben elmondhatta volna már felnőtt ember vagyok
júl. 13. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!