Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogos hogy nem akarom napokig...

Jogos hogy nem akarom napokig kísérgetni egy fesztiválon a húgomat és a barátnőit?

Figyelt kérdés
A húgom és a barátnői 16-17 éves lányok akik szeretnének elmenni az egyik fesztiválra. Úgy beszélték meg a szülőkkel hogy ha valaki felnőtt elkíséri őket akkor elmehetnek. Ez lennék én mivel a húgocskám mondta hogy én elkísérem őket már megbeszélte velem, pedig szóba se hozta. Anya mondta hogy rendes tőlem hogy elviszem őket kocsival meg figyelek rájuk. Mondom kiket? Hova? Hát a húgodat meg a barátnőit. Én mondom biztos nem játszok bébiszittert napokig egy fesztiválon. Jogosan haragszik meg rám a húgom és a szüleink ha nem viszemel el őket?
júl. 12. 11:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20as, na ez az..nem lehet ott mellettük 0-24ben, és ha valamelyik hülyeséget csinál a kérdezőn kérik számon. Én sem vállalnam a helyében..
júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid, hogy képzelték, hogy egy több ezres rendezvényen egyszerre szemmel tudsz tartani 3-4 tinit?
júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!