Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogos hogy nem akarom napokig...

Jogos hogy nem akarom napokig kísérgetni egy fesztiválon a húgomat és a barátnőit?

Figyelt kérdés
A húgom és a barátnői 16-17 éves lányok akik szeretnének elmenni az egyik fesztiválra. Úgy beszélték meg a szülőkkel hogy ha valaki felnőtt elkíséri őket akkor elmehetnek. Ez lennék én mivel a húgocskám mondta hogy én elkísérem őket már megbeszélte velem, pedig szóba se hozta. Anya mondta hogy rendes tőlem hogy elviszem őket kocsival meg figyelek rájuk. Mondom kiket? Hova? Hát a húgodat meg a barátnőit. Én mondom biztos nem játszok bébiszittert napokig egy fesztiválon. Jogosan haragszik meg rám a húgom és a szüleink ha nem viszemel el őket?
júl. 12. 11:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen, szemétláda a húgod. Neked semmi kötelességed nincs vele szemben.
júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
9%
Pasizni vagy inni akar?
júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Mi bajod lesz ha a hugod megharagszik (tinihisztizik)? Idősebb vagy, éld az életed és a szüleiddel közlöd, hogy nem mész fesztiválra még ha fizetnek se.


Ha gonosz vagy, akkor valami hasonlót mondasz a szüleidnek:


Anya, Apa! Ugye tudjátok, hogy milyen dolgok történnek a fesztiválokon? Gondolok itt a cigire, az alkoholra, az egyéjszakás szexkapcsoltokra és a drogokra. Én írtózom ezektől, mert engem így neveletetek, amiért örökre hákás leszek (ekkor egy könnycseppet letörölsz és szipogsz). Soha be nem tenném a lábamat ebbe az erkölcsi fertőbe, még pénzért sem. Természetesen ha Ti elenegedítek a húgomat és a barátnőit ide, az a ti dolgotok, de engem hagyjatok ki belőle. (ekkor elkezded potyogtatni a könnyeidet) Én inkább, tanulok a szünetben. Szeretlek Anyu! Köszönöm, hogy jó embernek neveltél Apu! (zokogásban törsz ki, majd berohansz a szobádba)


A szüleid imádni fogják ezt a maszlagot, de azért megnézném a húgod fejét, amikor ezt előadod.

júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha te nem kísérgeted őket, lenne rá tuti jelentkező :D Ám, ha valamelyik kiscsaj vállalható a barátnőiből húgodnak azt belerakod a deal-be, hogy legyen, akkor valami action. Amúgy is a húgoknak a barátnői/osztálytársai, mindig odavannak a bátyókért :D Ezt tapasztalatból tudom, bár nem mindegy mennyivel vagy idősebb a lányoknál, mert nekem 2 évvel fiatalabb a húgom és amikor ilyenek voltak nekem belefért a 2 évvel fiatalabb csaj áradat, mikor jöttek a hugival :d De mondjuk, ha 5 évvel idősebb vagy, akkor az gáz 16-17 évesekkel nyomulni.
júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Képzelem mekkora tapasztalatod lehet.
júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Voltam én is egy pár ilyen fesztiválon és tudom mi megy. Kinőttem már ebből meg nem is tudnék velük mit kezdeni. Úgy vedelnek 16 éves lány létükre mint az alkoholisták. 1 óra alatt leinnák magukat és mennének össze vissza. Voltam már velük bulizni és akkor is ez lett a vége. Kiabálnak, röhögcsélnek meg mennek pasizni. Én ezekért nem vállalok felelősséget.
júl. 12. 16:10
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyszerűen mondd meg neki, és a szüleiteknek is.

Kit érdekel, ha megharagszik, majd megbékél. Ha a szüleitek meg kíséretet akarnak nekik,menjenek ők... lehet hugod se akar inkább bulizni menni😅

júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben én sem mennék. Persze,istápolj 0-24 egy csapat kiscsajt meg lesd azt,mennyire rúgnak be vagy valami pasik nem nyomulnak-e rájuk. Áhhh, tuti nem csinalnam.
júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogva megmondtam volna

1. nem állítottam olyat, hogy elkísérem

2. természetesen eszem ágában nincs elmenni velük


Az meg kit érdekel, hogy megsértődnek?

júl. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kijátszották a szülőket, téged. Igen, vedelni fognak meg még ki tudja, mit. Nem tudnád megakadályozni, de te leszel a végén lecseszve. Ezek után, balek lennél, ha elmennél.
júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!