Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Furcsa írni a tesóm exének,...

Furcsa írni a tesóm exének, hogy sajnálom ami történt?

Figyelt kérdés

Tesóm nemrég szakított a barátjával akivel legalább 4 éve együtt voltak. A srác kicsit ilyen családtagnak számitott gyakorlatilag. Nagyon fura lenne írni neki, hogy sajnálom ami köztük történt, meg minden? Úgy érzékelem, hogy nagyon hirtelen ért véget a kapcsolatuk és kicsit aggódok a srác miatt. Ugyanakkor nem ismerek minden részletet, a tesóm is csak annyit mondott, hogy a srác nem követett el semmilyen hibát.

Gondolom, meg úgy érzem, hogy nekem elsősorban a testvérem oldalán kell állnom, bár nem tudom mennyire vannak oldalak.



U.I.:mielőtt bárki is feltételezné, nem hajtok a srácra. leszbikus vagyok. csak kicsit öcsémmé fogadtam az évek alatt.



júl. 9. 23:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem fura lenne. Főleg, ha a testvéred nem is tud erről.

Ha pl. történt volna vele valami, pl. betegség vagy más rossz dolog a családban, akkor normális lenne, ha írnál neki, hogy sajnálod. De a szakítás miatt, nagyon fura. Te a testvéredet sajnáld, vagy ne foglalkozz vele egyáltalán.

júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát kérdezd meg a testvéred, hogy őt zavarja-e hogy írsz neki, ha nem, akkor írhatsz nyugodtan.
júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%
Minek?
júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Én nem bolygatnám. Ez a TE gondod, hogy sajnálod, és a szívedhez nőtt, mint családtag, majd elmúlik, voltam ilyenben.
júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
Én jóban vagyok a tesóm exével. Miután szakítottak többször beszéltünk, de mindig kellemetlen volt, mert tesóm is szóba került és én meg nem akartam őt kibeszélni. Emiatt pár évre meg is szakadt a kapcsolatunk, mert elmondtam neki, hogy szívesen lennék továbbra is a barátja, de nem így, hogy tesóm a téma. Aztán évek múlva beszéltünk újra és onnantól fogva normálisan működik a barátság. Van, hogy szóba kerül tesóm is, de ez már csak tiszta érdeklődés, nem egy otthagyott ex kíváncsiskodása.
júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Engem 6 év után dobott a barátnőm, és az apja azidő alatt végig azt éreztette, hogy nem kedvel. Sok apró indokolatlan bunkó beszólása volt, de alapvetően nem volt komoly konfliktus. A szakítás után tőle vártam a legkevésbé együttérzést, mégis ő mutatott a legtöbb empátiát. Azóta is ha véletlenül összefutunk akkor mindig megállunk picit beszélgetni és megölel, és többször felajánlotta, hogy szóljak ha bármiben tud segíteni. Számomra szívmelengető ez a gesztus.
júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nyugodtan írhatsz neki, nem gondolom, hogy a tesód engedélye kéne hozzá.
júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem fura, ne kavarássz.
júl. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg csak kamu a kerdes
júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
91%
Beszéltél vele? Hogy alakult?
júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!