Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Furcsa írni a tesóm exének,...

Furcsa írni a tesóm exének, hogy sajnálom ami történt?

Figyelt kérdés

Tesóm nemrég szakított a barátjával akivel legalább 4 éve együtt voltak. A srác kicsit ilyen családtagnak számitott gyakorlatilag. Nagyon fura lenne írni neki, hogy sajnálom ami köztük történt, meg minden? Úgy érzékelem, hogy nagyon hirtelen ért véget a kapcsolatuk és kicsit aggódok a srác miatt. Ugyanakkor nem ismerek minden részletet, a tesóm is csak annyit mondott, hogy a srác nem követett el semmilyen hibát.

Gondolom, meg úgy érzem, hogy nekem elsősorban a testvérem oldalán kell állnom, bár nem tudom mennyire vannak oldalak.



U.I.:mielőtt bárki is feltételezné, nem hajtok a srácra. leszbikus vagyok. csak kicsit öcsémmé fogadtam az évek alatt.



júl. 9. 23:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Tehat szakitottak.. ne..ne.. istenem ne.. deMIERT!?

amugy komolyra forditva, megirod neki es kesz.. milyen oldal? Ha asse tudod miert szakitottak akkor milyen oldalra akarsz te allni? :'D

júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sem rossz ötlet . Ezek a misztikus számok , nekem is 4 èv után lett vége a kapcsolatomnak , bár engem a lány tesoja nem keresett meg , hogy sajnálja .. de az anyukája viszont igen. Jól esett attól függetlenül, hogy a lényegen nem vàltoztatott .
júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmi rossz nincs abban, ha jóban maradtok. Attól, hogy szakítottak, nem kell gyűlölni a srácot, hiszen nem csalta meg a tesódat vagy ilyesmi, ami miatt utálnod kellene. Úgyis ki fogtok kopni egymás életéből, ami természetes. De mivel családtagnak számított, érthető, ha ez rossz neked.
júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
80%
irj neki nyugodtan, biztos csalnal egy kis mosolyt az arcara:) ez nem befolyasolja azt hogy ki mellett allsz, szimplan bizonyitja hogy van szived, vannak erzeseid, es hogy semmi “harag” nincs benned. (bar miert is lenne igazabol)
júl. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

Én is imádtam tesóm exét! Nem írtam neki, ez az ő dolguk. Évekkel később, amikor véletlenül felbukkant a tömegben, odamentem hozzá pár szót váltani vele. Látta rajtam, hogy majd kicsattanok az örömtől, és ő is örült nekem. Ennyi elég! Legyünk diszkrétek.

Egyébként önmagáért nem is lett volna érdekes, szóval lehet, hogy ha nem a tesóm barátjaként szeretem, nem is érdekelt volna, hogy ki és mi ő.

júl. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Én tegnap az exsógornőmnél szedtem barackot, aki azóta férjehz ment 10 éves gyerekük van... ott volt az új férj, új anyós, régi anyós, exsógornő :D Rendszeresen vigyázok az "új gyerekre". Az öcsémtől vált el, nem tőlünk, mi jóban maradtunk (ők is, nincs háború), tesómat nem zavarja, új férjet nem zavarja.
júl. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Ez kicsit olyan netflixes filmre sikeredett, amiben erőltetni kell, hogy legyen benne legalább egy meleg karakter. Köze nincs a sztorihoz hogy te leszbikus vagy, de azért belepréseled, hogy mindenki tudja :D
júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Úgy néz ki mintha rá akarnál mászni, most hogy vége lett….
júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Marha lényeges infó, hogy leszbi vagy...
júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%

Egyszerűen vannak dolgok, amelyek nem illendőek, bármennyire is szeretnénk!

Ezek sikamlós, félreérthető dolgok, es olyan súlyos dolgokhoz vezethet, mint harag, családi békének vége, testvéred lehet sosem bocsájtaná meg. Az élet hosszú, es előfordulhat, hogy nagyon megbánod.

A testvéred majd azt hisz el, amit akar, te mind magyarázhatod neki, hogy csak ezt vagy azt írtál.

A bizalmát elveszíted.

Te a testvéred háta mögött nem írhatsz rá a volt pasasára, punktum!

júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!