Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kinek mi számít normális...

Kinek mi számít normális testvéri kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a nagyobb testvérek mindig védelmező típusok kortól és nemtől függetlenül vagy ez ember függő?

jún. 12. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
a valóságban nincs ilyen.
jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

„Kinek mi számít normális testvéri kapcsolatnak?" akivel együtt növünk fel.


„nagyobb testvérek mindig védelmező típusok" Nem ismerek ilyent.

jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Alapjáraton jó a kapcsolatunk és volt rá példa hogy oda állt mellém a bátyám. De ez nem jelenti az hogy minden szarból kihúz.

Most nemrégiben is csináltam hülyeséget amit nekem kell megoldanom és nem is merem elmesélni még anyunak sem.

jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Van egy húgom és egy öcsém és nyilván a korkülönbség miatt mindig egy kicsit érettebb voltam és próbáltam rájuk figyelni. Persze szerencsére ez a "védelmező" szerep semmi komolyban nem kellett hogy testet öltsön.
jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk az a normális, hogy bár 3 évvel idősebb vagyok (mindketten lányok vagyunk), soha nem éreztette velem anya, hogy nekem okosabbnak vagy erősebbnek kell lennem. Mindig azt mondta, vigyázzunk egymásra, segítsük egymást.
jún. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Én védelmező típus vagyok, de ezt azért nem úgy kell elképzelni, hogy egész nap arra gondolok, hogy úristen ne legyen semmi baja. Sőt.
jún. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Arra értettem, hogyha valami van akkor a tesó rögtön anyáskodó üzemmódba kapcsol és próbál mindentől megvédeni(értem itt a lány tesókra, azokra akiknek pl öccse/húga van)
jún. 13. 06:10
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha lenne ocsem, egyenrangunak tekintenem a kapcsolatunkat es barmikor lehetne szamitani egymasra barmiben. Mindent megosztanek vele , mindenben kisegitenenk egymast.
jún. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Utálom az anyáskodó szót. Mindentől nem próbálom megvédeni a húgomat, hanem ha épp gáz van, akkor abban a helyzetben. De ez nem anyáskodás.


Mondjuk ő nagyobbra nőtt és kickboxol, volt már, hogy belépett elém, mikor egy csövi nekiállt valamit magyarázni.


De nem kellene egy egyenrangú testvérkapcsolatba egy alá-fölé rendelt szülő kapcsolatot beleolvasni.

jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha együtt éltek együtt vagytok és mindent együtt csináltok életetek végéig
jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!