Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy vennétek vissza belőle?

Hogy vennétek vissza belőle?

Figyelt kérdés
Van egy 24 éves nővérem, én 19 éves fiú vagyok. Hosszú a történet, de röviden a nővérem egy utolsó semmirekellő féreg. A férfiakat kihasználja, a gyengébbeket elnyomja, a szüleimmel úgy bánik, mintha egy senkik lennének, múltkor felpofozta anyámat, nem egyszer volt ilyen. A kistesóimmal is kötözködik, elnyomja őket és ilyenek. Elvárja, hogy őt úgy kezeljék, mintha hercegnő lenne. Mit tehetnék? Hogy vehetném vissza az arcát?

2023. aug. 29. 18:38
1 2
 11/14 hosszúhajú ***** válasza:
71%
felpofozta az anyját????? pofozd meg őt!!!!! tudom férfi nem üt meg nőt, de ha az én anyámra valaki kezet emelne még kis is nyírnám, akár tesó akár nem.
2023. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

10!

Felpofozta az anyját, terrorizál mindenkit, szerinted mit kéne csinálni, okostojás? Itt a szép szavak már nem hatnak!

2023. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Ja, 10-es, az önbíráskodás a magyar felfogás. Véletlenül sem a meghunyászkodás, amit te csinálsz. Akkor te csak tűrjed, hogy eltaposnak az életben, azért még nem kell másnak is, oké?
2023. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
63%
Ütni kell.
2023. aug. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!