Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lehetnek ilyen testvéreim?

Hogy lehetnek ilyen testvéreim?

Figyelt kérdés

Két húgom van, akik betöltötték a huszadik életévüket. Elméletileg egészségesek, nem rossz környezetben nőttek fel, nem érte őket semmilyen trauma.


Képzeljetek el két embert, akik nyüszítenek, nyerítenek, sikítanak, ordítanak, sorolhatnám, mintha veszett aberrált gyökerek lennének. Olyan mértékben irritáló emberek, hogy azt nehéz szavakba önteni.


Csukjátok be a szemeteket, és képzeljétek el: hazaér a 21 éves húgotok, és torka szakadtából sikít, majd ordítva az alábbiakat mondja: "ÁÁÁ, ITI PITI ANUCI PAPÁI", és egyebek. Nos, ezt a környező lakosok, különösen szomszédaink nem kedvelik, egyszer hallottam egy ilyen eset után, hogy "na, hazaért ez a fogyatékos, menjünk inkább be". És ezt napi szinten. Ha meglátja a nyulakat, akkor ordítja sikítozások közben, hogy: "UISTEN MEGPUCILOM KUKITOKAT", stb.


Mi bajuk lehet?



2023. ápr. 28. 18:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
46%

A szomszédom hasonló, de jóval enyhébb: vékony hangú kis szőke, ha hazaér, a kis vakarcs kutyájának visong, vagy a hozzá érkező látogatókat fogadja így. Korát nem tudom, de nemrég szült, ideje lenne felnőnie, még lehagyja a gyerek. Foglalkozását szintén nem tudom, de nem kétkezi, sokat homeoffice-ozik, férj diplomás.


8-asnak igaza van, videó kellene, ha nem is mutatod meg nekünk, megfenyegetheted a libusokat, hogy a gyk népe elé tárod elemzés céljából. Esetleg azt is kilátásba helyezheted, hogy ha mégegyszer világgá ordítja, hogy nyuszikukut akar puszilgatni, hát bepuszilod te az egész nyuszit fokhagymával, vajban sütve, ahogy kell. (Persze közös nyuszi esetén ez nem működik :D).

2023. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!