Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az alábbi súlyos helyzetről...

Az alábbi súlyos helyzetről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A húgom hazajött, és a szobából hallottam, hogy bunkó módon kiabál apámnak. Kimentem, és elsőnek mondtam, hogy nem kéne így beszélnie amire bunkón kezdett beszélni velem, és neki rontottam óvatosan és ordítottam, hogy ne beszéljen a szüleimmel és öcsémmel bántóan. Ugyanúgy folytatta tovább és megtettem újra. Közben öcsém és anyám üvöltött, öcsémre rájött a dühroham, és elkezdtem neki is ordítani, majd megindultam felé. Ekkor megijedt és láttam rajta, hogy fél szegény. (A legjobban őt sajnálom, mert ő volt a legnagyobb elszenvedője az egésznek. Utálom magam.) Torkom szakadtából üvöltöttem. Mondta, hogy nem akar itthon lakni, ki kéne b*szniuk az utcára, dolgozni se megy be holnap, majd kiment felhívni valakit. Időközben kijött apám és az udvarra ment. Kis idő múlva bejött sírva a húgom, és a vécére ment.

Elkezdtem mondani anyámnak és öcsémnek, akik üvöltöttek közben rám, hogy nem akarok rosszat, de egyszerűen elegem van abból hogy mindenki sz*rként kezeli őket, csicskaként kezelik, lelkileg bántják, stb. Mondta anyám, hogy nem kell beleszólnom a dolgaikba, ők megoldják, amire azt válaszoltam, hogy "persze, egyszer sem láttam vagy hallottam az évek alatt, azért vagytok állandóan életkedvtelenek és menekültök itthonról". Tovább folytattam, hogy nincs bajom a húgommal, inkább legyen velem bunkó, mert én eltűröm, és őt is ugyanúgy megvédeném, ha valaki bántaná, illetve ezerszer kértem szépen, évek után csúnyán is, de nem hatott semmit, hónapokkal ezelőtt is figyelmeztettem, hogy hagyja abba, mert betelik a pohár. Hát most telt be.


Anyám és húgom mondta, hogy mélyebbre ástam magam a szemükben. Az erőszak amúgy sem az én területem, de egyszerűen nem tudtam jobbat ennél. (Bár ezt nem nevezném annak, épphogy hozzáértem.) Bár tudom, ő sokkal intenzívebben élhette meg, emiatt is borult ki teljesen és kezdett el sírni.

Öcsém mondata ütött nagyot, amikor azt mondta, hogy "Te mondtad, hogy nem szabad bántani másokat, mert az nem megoldás." Hú de kib*szott nagy sz*r ember vagyok. Nem sokkal utána mondta, hogy "többet ilyen ne legyen, mert tudod mi lesz, megverlek". Ez nem igazán érdekelt, hisz a nyomorult viselkedésemet látva elhiszem, hogy ki lehetett szegény öcsém. Anyámat és apámat is sajnálom, mert alapból sok rohadékkal volt és van körülvéve, régen nagyon sokszor megverték a tesvérei is és a korábbi párja is... ha létezik isten, könyörgök neki tegye boldoggá őket.


Nem tudom senkinek kibeszélni a problémáimat, nincsenek barátaim sem ismerőseim, csak nő az idő haladtával a feszültség bennem. Nem tudok barátkozni, és ezermilliárdnyi problémám van, amire csak rátesz a környezetben lévő sz*r dolgok. Nincs miért élnem, nincs miért küzdenem, nincs miért örömmel hazatérnem, nincs célja az életemnek. Az egész egy telibeb*szott sz*r. Akiket szeretek, utálnak, már-már mondhatni családom sincs, hisz ahogy mondták, ne csodálkozzak, hogy senki nem szól hozzám, nem lesz senkim és a családom is kitagad. Csak élni szeretnék... sosem voltam nagy alkohol fogyasztó, de jól esne most...


Ezzel újra öcsémnek ártottam a legtöbbet, anyámat és apámat jobban stresszeltem. Utálok élni. Kezdem feladni.



Rossz ember lennék? Mit tehetnék, hogy jobbá tegyek... hát mindent?



2023. febr. 27. 10:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Könyvben ezt a barom kijelentést miszerint "óvatosan nekirontottam" tuti fordítási hibának gondolnám.

Wait, hogy ez magyar író? 😂 akkor csak simán az írót idiótának.

2023. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%
Wattpad mindig az ilyen minősíthetetlenül szar egybites történetek gyűjtőhelye.
2023. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Remélem örökletes és nem fertőző.
2023. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

"Nyilvan semmilyennek, csak a kerdezo most epp ezt talalta ki,mert nem olyan valaszokat kapott, amit vart."

Ha ez lenne a helyzet, akkor simán hagynám és kilépnék az oldalról.


Valóban hülyeségnek hangzik a történet, de pont ez a lényeg, hogy az ember meglepődjön, hogy milyen fordulatot eredményez.

2023. febr. 27. 12:18
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Valaki szólna a kérdezőnek, hogy ez nem lesz így könyv? Vagy mi a cél, történetecske, random módon formázva meg ahogy esik?
2023. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

"de pont ez a lényeg, hogy az ember meglepődjön"


Min? Tipikus világfájdalma b.szomaszádat tini depresszió. Némi c típusú balhézással nyakonöntve.

2023. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Én azon lepődnék meg ha lenen olyan bolond akit ez lekötne. Logikátlan helyzet, idegbeteg főszereplők. Ellépek ebédet csinálni, de utána játsszuk el hogy elhiszem: Ez egy készülő könyv , és nem a beltenyésztett Kolompárék átlagos napja: Vesézzük ki min bukik a sztori már ebben a pár mondatban is.
2023. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
87%
Ez olyan Martinos kategória kb, ott sincs emgoldás.
2023. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
57%
Igen, kérdező, rossz ember vagy. Pontosabban agresszív, akinek pszichológushoz kéne fordulnia a dühkezelési problémái miatt.
2023. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hanyagold az írást, láthatóan semmi kreatív véna nincs benned.
2023. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!