Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi az, ami miatt egy életre...

Mi az, ami miatt egy életre megharagudnál a testvéredre?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 09:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha árt anyámnak akármilyen módon
2021. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Megegyeztünk vele, hogy a nagyszülők háza az enyém, a szülők 3 ingatlana (2 lakóház és egy telek) meg az övé lesz. (Engem mindig is utáltak a szülők, mert én nagyszülős voltam, és sokszor titokban mentem, mert nem engedtek.) Majd amikor a nagyszülők örököltek 3 milliót, úgy tett, hogy kisemmiztem. (Egy unokatestvér házának 1/10 részét) Hát legszívesebben orrba rúgtam volna. Azóta van tüske bennem, és nem tudok rá úgy nézni, mint előtte. (Nagyszülők háza kb 35 millió, a szülőké több mint 100 millió összérték.) Nem vagyunk rosszban, beszélünk, de nem olyan a kapcsolatunk, mint volt. Igazából ez az anyjáéktól jött, mert ők olyanok, hogy pénzért bármit, és sajnos nagyon tudják befolyásolni.
2021. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!