Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek a hugommal?

Mit kezdjek a hugommal?

Figyelt kérdés

Hugom 15 éves létére néha elfelejti lehúzni a WC-t akkor is, ha nagy dolga van. Már negyedjére szóltam rá, de továbbra is folytatja.

Azt is többször megmondtam neki, hogyha elfogy nála a WC papír töltse újra, mert tök alap dolog tekintettel lenni a másikra.

Mi van, ha pont akkor nem húzza le, ha vendégség jön? Hogy vegyem rá, hogy figyeljen végre oda?



2021. júl. 22. 11:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
12%
Lehet megakarja mindenkinek mutatni a nagy darab szarokat amik belole jonnek ki
2021. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Kellene csináltatni egy olyan érzékelőt, ami addig nem nyitja ki az ajtót, amíg húzza meg, nyomja le a kart
2021. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egesz életében ezt csinálta? Zárd rá az ajtót és ne engedd ki amíg le nem húzza.
2021. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Én valami ilyesmit kérdeznék tőle: neked nem ciki, ha mások látják, mit hagysz magad után a WC-ben? Nem zavar, ha látják, mennyire igénytelen vagy?
2021. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Csináld azt mint a kutyáknál. Nyomd bele a fejét és mondd, hogy "FÚJ, NEM SZABAD!" :-)
2021. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Elmondanám neki, hogy ha még egyszer ott fogja hagyni, lefotózom és felrakom a facebookra.
2021. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Miért te neveled, nincsenek szüleitek?
2021. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

6: pont itt kérdezte egy tinilány pár éve, hogy mit csináljon, mert miután többszöri kérés után sem rakott rendet a szobájában, az anyja lefotózta a hatalmas kupit és feltette a facebookra azzal a szöveggel, hogy "Így néz ki a lányom szobája".

Kérdező, nyugodtan mondd meg a húgodnak, hogy ha ennyire nem zavarja, hogy a vele egy háztartásban élők látják, amit maga után hagyott a WC-ben, bizonyára az sem zavarná, ha egy szélesebb közönség is látná. Remélhetőleg észbe kapna.

2021. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem irj rola ki par kerdest, marmint a kepzeletbeli hugicarol, és tedd hozzá h 16/F
2021. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Martin??
2021. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!