Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van arra ok, hogy valaki...

Van arra ok, hogy valaki felgyújtsa a testvérét?

Figyelt kérdés
A napokban egy ember 137 év börtönt kapott, amiért felgyújtotta a testvérét. Van erre ok?

2021. júl. 5. 21:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
57%
Vagy talán behallucinálhatott valamit a testvérére, és alkohol hatása alatt állt.
2021. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
92%
" Nem mindig a elkövető a hibás" De, az elkövető a hibás. Ez egy pillanatig sem kétséges.
2021. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
35%
12. Egy ember sem válik ilyen kegyetlenné a semmire. Valamit csak kiváltott belőle a testvére! Egyébként a maszturbáció is rá vehet ilyenekre. Engem már többször is rávett, de az alkohol még soha egymagában! Mikor leálltam az m-el, beláttam hogy csak azért csináltam volna ilyet mert ráfüggtem és aki megpróbált volna leszoktatni erről arra én is így reagáltam.
2021. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember a napokban? Tuti nem magyarországon történt. Itt 10-12 évet kapott volna maximum. De egy jó ügyvéd ki tudta volna hozni kevesebbre is. Mélyen elítélem az ilyesmit, de nem ismerjük a dolog hátterét, szinte semmit. Így nehéz a kérdésre válaszolni. Nagyon sok ok lehet, de attól tartok az ottani bíróság nem igazán akarta megismerni az okokat, bármi is volt az. Ha önvédelemből tette volna biztos nem kap 137 évet. Elmebetegként inkább kényszergyógykezelésre küldik, ha egy civilizált országról van szó. Meg kéne ismerni a részleteket. Nyilván volt ok az ő részéről, de az emberek többsége ezt nem tudja, nem akarja elfogadni. Túl nagy bűnt követett el, az ok, vagy indokhoz képest, talán hirtelen felindulásból tette, talán akkor nem volt tudatában annak, hogy mit tesz. Nem védeni akarom az elkövetőt, csak magyarázatot találni a tettére, amire bárhogy is vesszük, nincs mentség.
2021. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
73%
137?Nem is él addig egy ember?
2021. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
74%
Bernie Madoff 150 évet kapott az 50 milliárd dolláros adócsalásért.
2021. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázat van,mentség nincs!
2021. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
" Egy ember sem válik ilyen kegyetlenné a semmire. " És ez felmenti az elkövetőt? Mert szerintem nem.
2021. júl. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi ez a zagyva magyarázkodás 13-as? Mond hogy troll vagy, és nem elmekórtani eset..
2021. júl. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
77%
Én szóltam, hogy ne nyúlj a gépemhez, Dani.
2021. júl. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!