Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Olvastam egy könyvet, amiben...

Olvastam egy könyvet, amiben a szereplők egy testvérpár voltak, és egymásba szerettek...ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval olvastam egy könyvet amiben volt négy testvér, az anyjuk bezárta őket egy szobába és ott voltak évekig(persze kaptak enni) és a két idősebb testvér egymásba szeretett. Ez lehetséges a való életben? Ha lenne bátyám, és sokat lennék vele, beleszerethetnék?
2020. júl. 30. 14:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%
Pfúj!
2020. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
10-es, igen! Azt olvastam
2020. júl. 30. 15:54
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

Fantasztikus könyv:) V. C. Andrews összes könyve nagyon megrendítő.

Amúgy igaz történet, bár nem tudom, hogy minden része az e, de a padlásra bezárás az igen.

2020. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Bezárás nélkül is lehet egymásba szeretni.
2020. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
6%
Nem. A fantáziád az nagyon beteges.
2020. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem ezt a könyv sorozatot 😊
2020. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A tudomány szerint a hasonló genetikájú emberek jobban vonzák egymást, nem is egy olyan történetet olvastan, hogy testvérek/féltestvérek egymásba szerettek (tudtukon kívül), tehát simán lehet. A bezártság megint egy olyan dolog, ami előidézhet ilyesmit.
2020. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Chateltem egy külföldivel vagy igaz vagy nem ismeretlen ember azt mond amit akar. Nem az én dolgom. Ő együtt volt a testvérével és össze akart házasodni vele de sehol nem engedték. Mivel bűncselekmény minden országba. Ez az abnormális szerelem úgy keletkezett hogy gyerekkorukba szexuálisan bántalmazták őket. Én gyorsan jeleztem neki hogy keressenek egy szakembert mert ez nem szerelem de ő váltig állította hogy csak a testvére kell neki mert a testvére az igazi. Aztán gyorsan elköszöntem tőle.
2020. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a regény nagyon necces. Beteges az ilyen fajta vonzódás!
2020. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!