Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Olvastam egy könyvet, amiben...

Olvastam egy könyvet, amiben a szereplők egy testvérpár voltak, és egymásba szerettek...ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval olvastam egy könyvet amiben volt négy testvér, az anyjuk bezárta őket egy szobába és ott voltak évekig(persze kaptak enni) és a két idősebb testvér egymásba szeretett. Ez lehetséges a való életben? Ha lenne bátyám, és sokat lennék vele, beleszerethetnék?
2020. júl. 30. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha kajak be lennétek zárva annyi ideig, akkor elképzelhető. Sok helyen mondjuk ez se kell hozzá...


*"Sweet home, Alabama" intensifies*

2020. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, számomra ez lehetetlen. Ha valakit kicsi korától úgy nevelnek, hogy az a valaki a testvére, akkor valahol belülről benne van, hogy ez egy vérmérgező, tiltott kapcsolat lenne, sehova nem vezetne. Szóval már eszébe sem jutna, hogy érzelmileg közeledjen.

Az ókori vagyonos rétegek gyakran házasodtak testvérrel, de az a vagyon és a vérség megtartása miatt volt. A régebbi nemesi családokban is szokás volt unokatestvérekkel házasítani. Ezek egy idő után el is korcsosultak a beltenyészet miatt.

2020. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt már rá példa a történelem során.
2020. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Hát ez egy elég beteg könyv lehetett.

És valószínűleg kitálció, tehát maga a kérdés is fura, de értem, hogy foglalkoztat, így vigyük tovább a gondolatmenetet.


Évekig bevoltak zárva, és már nagyobbak voltak (itt mondjuk fontos lenne tudni az életkorukat, mert ebből lehetne mondjuk az, hogy elkezdte őket is foglalkoztatni a szerelem téma),egésznap összezárva, mással nem találkozva pedig elképzelhetőnek tartom.


Ettől függetlenül ez nagyon beteg, mert az ember társas lény és szüksége van a változatosságra, mind környezet, mind emberi kapcsolatok terén, tehát érdekes lehetett az agyuk fejlődése, és maga az egész szituáció, de egy ilyen beteg helyzetben úgy gondolom, igen megeshet.


A való életben viszont, ha nincs agyibaj a háttérben akkor én kizártnak tartom, mert a testvér az mégiscsak testvér, nekem van öcsém is bátyjám is (igaz vele nem tartom a kapcsolatot), de kizártnak tartom, soha nem tudnék rá úgy nézni, mint a szerelmemre.

2020. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Megeshet bezárás nélkül is, hogy egymásba szeret két testvér, ez nem fiktív jelenség.
2020. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Ismerek ilyen párt. Bár ők az elején nem tudták hogy testvérek.
2020. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Igen ez lehetséges, sőt előfordul.


De akkor inkább: "Száz év magány"

2020. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha évekig össze lettem volna zárva bátyámmal, valószínűleg már valamelyikünk nem élne, nem hogy beleszeressek... jesszus.
2020. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Siman elkepzelheto. Nagyon be tud fordulni a bezwrtsagtop az ember. Gondolj csak bele a bortonokbe ahol azonos nemuek hat hogy is mondjam egymasba borulnak...ehhez kepest a konyv legalabb probalt ellenkezo nemueket osszehozni.

Szoval evekig bezarva lenni barmit kihozhat barkibol. A konyv meg gondolom fantazia szulemenye.

2020. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Virágok a padláson?


Elméletileg előfordulhat. Ha valakivel össze van zárva az ember és nincs senki mással kapcsolata, akkor az érzéknek két végletének egyike fog megjelenni: szeretet vagy gyűlölet.

2020. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!