Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van bennem ilyen kettős...

Miért van bennem ilyen kettős érzés?

Figyelt kérdés

Sokszor azt érzem, hogy már felnőtt akarok lenni, szívesen elköltöznék, elkezdeném élni a saját kis életem, az eddig éltem hátam mögött hagyni, a sok szörnyűséget, saját preferenciáimat előtérbe helyezni, de néha rám tör az az érzés, hogy édesanyám nélkül nem akarok élni. Nem lakás tisztán tartását, főzést, mosást, stb. illetően, 100%-osan el tudom magam látni, csakhogy ő a legfőbb lelki támaszom, vele osztom meg minden gondom-bajom, számomra a legfontosabb ember, akiért életem adnám. Márpedig én külföldre szeretnék költözni, így pedig kicsit nehéz lesz ezt a viszonyt tartani, főleg úgy, hogy édesanya nem is jártas az internet világában.


16/L


2018. szept. 30. 21:20
 1/2 Legyenszépnapod! válasza:

Én is gyakran így érzem magam. Szerintem ez a kamaszkor velejárója, és idővel elmúlik ahogy szépen lassan felnövünk.

Nekem anya azt mondta ez a jelenség normális.


Remélem segítettem.


15/L

2018. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen normàlis felelősség teljes gondolkodás.

Semmi gind nincs veled, sőt! Sokak példát vehetnènek rólad.

2018. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!