Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennetek a helyemben?

Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Anyamrol van szo es tanácstalan vagyok. Gyerekkoromban nem

Volt éppen mintaanya, igaz, apam szinte ki készítette ot (megis azt adta nekunk mindig elo, h neki apam az elso, es mi csak kettőjük köze állunk),ennek ellenére sosem volt számunkra érzelmileg elérhető. Végignézte, ahogy lelkileg es fizikailag is bántalmazott, volt h o is elvert minket, vagy bezárt minket 7-8 évesen a szobába, h o nyugodtan tudjon pokerezni. Amikor tini voltam, akkor mar tudta h el fog menni, amikor 18 voltam, akkor el is ment. En kesobb férjhez mentem, ahol nagyon sok gondom adódott a szorongasaim es a depressziom miatt, amit férjem nagyon nehezen viselt, de végül tuleletuk a dolgot. Amikor a lanyaim megszülettek, akkor egy idoben jott eleg sokat segiteni, de aztán azok is el-elmaradoztak, mondván neki most jott el a fiatalsága, mi elvettuk azt, nem óhajt rendes nagyi lenni. A dolog most ott tart, h fel gyűltek bennem a regi dolgok es kb 3 eve csak a kritizalasom megy: rosszul csinálom a hazassagom, szte mi elcseszett gyerekek voltunk, m lelki támogatóinak kellett volna lennünk a rossz házasságában, es dicsernunk kellett volna a szepeseget. Mellette 15 eve alkoholista, olyankor mindenfele dolgokat eload, h pl megitta az apja hamvait, m annyira szerette ot, vagy hogy pisivel mossa az arcát, m az egészséges, vagy hogy zellerrel tomi a férjet h annak jobban es tobbet álljon a repaja. En most megszakitottam vele a kapcsolatot, m egyszerűen képtelen vagyok normalis szintre felhozni az onbizalmamat az állandó támadásai miatt. Most bíróságra akar menni, h láthassa az unokakat. Bűntudatom van amiatt h egy ilyen beteg embert kizarok (de hat az) es sajnálom is ot h ilyen nyomorult, de mas megoldást nem látok. :(



2018. aug. 18. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

"En kesobb férjhez mentem, ahol nagyon sok gondom adódott a szorongasaim es a depressziom miatt, amit férjem nagyon nehezen viselt, de végül tuleletuk a dolgot. "


Miva??? :D Végül túléltétek a dolgot?? :D


Előző kérdés alatt is tanácstalan voltál.


Ez is akkora kamu, az előző kérdéssel együtt, hogy mára azthiszem elég volt..


". Mellette 15 eve alkoholista, olyankor mindenfele dolgokat eload, h pl megitta az apja hamvait, m annyira szerette ot, vagy hogy pisivel mossa az arcát, m az egészséges, vagy hogy zellerrel tomi a férjet h annak jobban es tobbet álljon a repaja"


Ez is akkora kamu, az előző kérdéssel együtt, hogy mára azthiszem elég volt..

2018. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na, annyira sejtettem h lesz egy ilyen kamu ember.
2018. aug. 18. 23:47
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudod, kedves elso, nagyon sokmindent megadnek azert h az ilyenek kamuk legyenek.
2018. aug. 18. 23:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul milyen előző kérdés, betenned linkbe? M akkor ezek szerint van hasonló ember, aki ilyet élt meg, tan jobb lenne vele beszélnem.
2018. aug. 18. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol vele?


Szarni rá, ignorálni és kész, probléma megoldva.

2018. aug. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: jogos
2018. aug. 19. 09:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el örökre. Tudom, nagyon nehéz, én is átéltem, nekem sem volt más megoldás! Támaszkodj a Családodra es a barátaidra! Szívből kívánok minden jót, sok boldogságot Neked!
2018. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En sem látok mas megoldást!
2018. aug. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!