Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy apa megfogja a lánya...

Ha egy apa megfogja a lánya fenekét az normális?

Figyelt kérdés

Amikor kisebb voltam apukám rengetegszer fogdosta a fenekem,néha még megjegyzéseket is tett.(bár azok humorosnak szánt megjegyzések voltak) .


Mivel a szüleim elváltak,nagyon apás lettem mert féltem hogy elveszítem,sokszor az ajtó előtt vártam,imádtam őt. És szinte a mai napig azt gondoltam hogy ez rendben van,mégha kellemetlen is volt engem nem zavar.

Aztán tegnap esett le hogy ez nem feltétlen normális.

Igazából olvastam pár dologról aminek a ilyenek a kiváltó okai. Pl:kényszerbetegség,volt hogy addig nen mentem fel aludni míg tökéletesen nem álltak a cipők ,papucsok,és nem mutatnak senki felé. A kutyámat mindig jobb kézzel kellett utoljára megsimogatnom , és a jobb lábam kellett untoljára hogy leérjen a földhöz. Volt még pár ilyen.

Itt van az hogy viszonylag idős koromban is megesett hogy bepisiltem.(13 evesen asszem)

És az hogy az összes molesztálásról szóló történetet elolvastam amit megtaláltam még évekkel ezelőtt .

Igazából úgy emlékszem , hogy többet soha nem csinált,és tudom hogy lett volna rá lehetősége

Úgy gondolom nem is vonzódott hozzám. Lehet hogy csak egy nyomogatható szivacsot látott bennem.. az a kérdésem hogy lehetséges hogy ez nyomot hagyjon a személyiségemben? Vagy túlreagálom?



2018. júl. 17. 14:52
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
Kétlem. Mellesleg 19 eves vagyok , de ez mar mind1.
2018. júl. 24. 06:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!