Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy apa megfogja a lánya...

Ha egy apa megfogja a lánya fenekét az normális?

Figyelt kérdés

Amikor kisebb voltam apukám rengetegszer fogdosta a fenekem,néha még megjegyzéseket is tett.(bár azok humorosnak szánt megjegyzések voltak) .


Mivel a szüleim elváltak,nagyon apás lettem mert féltem hogy elveszítem,sokszor az ajtó előtt vártam,imádtam őt. És szinte a mai napig azt gondoltam hogy ez rendben van,mégha kellemetlen is volt engem nem zavar.

Aztán tegnap esett le hogy ez nem feltétlen normális.

Igazából olvastam pár dologról aminek a ilyenek a kiváltó okai. Pl:kényszerbetegség,volt hogy addig nen mentem fel aludni míg tökéletesen nem álltak a cipők ,papucsok,és nem mutatnak senki felé. A kutyámat mindig jobb kézzel kellett utoljára megsimogatnom , és a jobb lábam kellett untoljára hogy leérjen a földhöz. Volt még pár ilyen.

Itt van az hogy viszonylag idős koromban is megesett hogy bepisiltem.(13 evesen asszem)

És az hogy az összes molesztálásról szóló történetet elolvastam amit megtaláltam még évekkel ezelőtt .

Igazából úgy emlékszem , hogy többet soha nem csinált,és tudom hogy lett volna rá lehetősége

Úgy gondolom nem is vonzódott hozzám. Lehet hogy csak egy nyomogatható szivacsot látott bennem.. az a kérdésem hogy lehetséges hogy ez nyomot hagyjon a személyiségemben? Vagy túlreagálom?



2018. júl. 17. 14:52
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
20%
Magyarországon normális,itt sajnos már lassan az apa lánya közti nemi kapcsolat is elfogadott lesz, és ha kiállsz magadért a család falu elé stb téged hurcolnak meg h te vagy a hibás hisz magadnak köszönheted..
2018. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
79%
Még várok egy kicsit, hogy csűröd-csavarod, de ahogy elnézem, ez a kérdés is törlésre kerül.
2018. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos h szexuális inditatásból fogta meg, lehet kedvességből. vannak olyan ismerőseim, akik a szájukra adnak puszit a szüleiknek. nekem pl . ez már inkább furcsább
2018. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Elmondom mégegyszer: amikor kicsi voltam,mindig amikor megöleltem,vagy mellé álltam belemarkolt a fenekembe. (Ez miatt volt hogy kényelmetlenül ereztem magam) Rácsapni nem csapott rá,nem is értem ti emberek honnan veszitek ezeket.



Ma már a csípőmnél,úgymond az alsófelem felső részénél megáll a keze.

Nem ő akarom hibáztatni,(ahogy az egyik válaszoló mondta a részéről ez nem feltétlen volt szexuális irányzatú)


csak mint MONDTAM lehet hogy ez nyomokat hagyott a személyiségemben,és arra keresnék választ hogy miért vannak bizonyos problémáim. Köszönöm.

2018. júl. 17. 15:20
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha okokat keresel, a válásban keresd. Nem írtál róla túl sokat, de amit igen, abból egyértelmű, hogy nem volt feléd megfelelően lekommunikálva, nem kaptál segítséget, hogy túltedd magad rajta. Lehet, hogy nem érzed, hogy milyen mély nyomot hagyott, de simán állhat ez (is) egyes kényszerek hátterében.
2018. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Nincs apakomplexusom ha erre gondolsz. Mármint tetszenek az idősebb pasik,de a fiatalabbak is. Nem erre gondoltam .
2018. júl. 17. 15:26
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
70 % os normális tetszik lenni,itthon nagyon nem normális amit te itt irogatsz,az meg h veled történt vmi nem itt kell ki élni és ámokfutni vele. :O Sajnálom ha trauma ért,pszichológus segithet. Nem rég regisztráltam még csak de kiégtem itt az elmúlt két napban. :O
2018. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
62%

18 éves srác vagyok,nekem anyám és mamám mai napig rendszeresen belecsíp a fenekembe,ezt azzal indokolva hogy milyen szép kerek.

Semmi szexuális problémám nincs tudtommal.

Nevetséges amit csinálsz. 7 éves korodig paskolta a feneked?

Jelentsd fel apád ennyi erővel azért is mert babaként hozzányúlt a nunusodhoz is mikor megtörölt pelenkázáskor.

2018. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
37%
nem, nem normális. de nem hiszem hogy ettől lennél fogykos kicsit. nekem is volt hogy apám rácsapott a fenekemre, nekem is húgaimnak is játékból ("na gyere csak ide ráverek egyet a fenekedre" felszólalással mikor csináltunk valami kis rosszaságot. a fogdosás más szerintem.. de azért még ezt nem nevezném molesztálásnak.
2018. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerbetegségekről írtál, nem apakomplexusról, én ezekre gondoltam, hogy állhat a válás (pontosabban az elfojtott, nem kiélt frusztráció) a háttérben.
2018. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!