Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám mindig azzal szívózik...

Anyukám mindig azzal szívózik velem hogy 23 évesen nem tudtam még egy lánnyal sem lefeküdni. Mi köze van neki az én intimszférámhoz?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 07:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

De barátnőd volt már? Mert szerintem ezen aggódik, hogy nem látott még lánnyal és mások meg már családot alapítanak stb stb.

Amúgy meg nem kell az orrára kötni, hogy mi van. Ha legközelebb szóba kerül, mondd meg, hogy a legutóbbi buliban a mosdóban megdöngettél egy kiscsajt azt kész. Szüzesség téma lezárva.

2018. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Tedd fel neki azt a nagy kérdést amit itt.
2018. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel neki te is kellemetlen kérdéseket az ő intimszférájával kapcsolatban. Ha emiatt elkezd höbörögni akkor közlöd vele,hogy téged is ugyanennyire kellemetlenül érint az ő piszkálódása.
2018. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Mond meg neki hogy "A Zolika szerint jó vagyok orálban." Akkor talán lekopik.
2018. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kamuzd be, hogy szexeltél már lánnyal. Akkor lehet, hogy leszáll rólad. Mert amúgy semmi köze hozzá.
2018. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!