Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám mindig azzal szívózik...

Anyukám mindig azzal szívózik velem hogy 23 évesen nem tudtam még egy lánnyal sem lefeküdni. Mi köze van neki az én intimszférámhoz?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 07:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy ne szóljon bele, hogy felnőttél - mi itt nem tudunk ezen segíteni.
2018. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Apám.meg a vaginámmal "van" elfoglalva, meg a méhemmel... mikor szülök?, kb akárhányszor találkozunk.


Legutobb elküldtem a büdös francba és el is jöttünk haza a párommal. Nem fogja fel, hogy SOHA nem lesz unokája, folyton a bromságával nyuz :(

2018. jún. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Önkéntelen cölibátus :D
2018. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem semmi köze az intimszférádhoz, éppen ezért nem értem, hogy miért tud arról, hogy szűz vagy-e vagy sem, én nem újságoltam el anyámnak az első, meg a sokadik szexet sem.
2018. jún. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyukádnak nem kéne tudnia, hogy te még szűz vagy-e vagy sem.

Ez a magánügyed. Persze nem feltétlenül titok. De ha valakiről tudod, hogy így visszaél vele, akkor annak nem kell elmondani.

Anyukádnak meg mondd meg nyugodtan, hogy már nem vagy az, úgyhogy találjon magának más szórakozást.

2018. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

de honnan tudja ezt olyan biztosan..?

én tuti mondtam volna a helyedbe hogy: nem számolok be neked mindenről.. amúgy meg mi közöd van az intim szférámhoz?

2018. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De mi köze hozzá?

Én nem mondtam el se az elsőt, se a többit.

Különben is, mondd, hogy lefeküdtél valakivel, bizonyítsa be. .

2018. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Az öcsém jövőjét látom benned :D
2018. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2018. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a kapcsolatotok. Én, mikor összejöttem az első komolyabb barátommal 18 voltam. Számtalanszor aludtam nála, de aktus nem volt jó pár hétig. Mikor megtörtént, anyu rögtön látta rajtam, kérdezte is, hogy "megtörtént?", én meg mondtam, hogy "igen". Ennyi volt. Nyilván aggódik érted és ezért viselkedik így.
2018. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!