Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vígasztaljam meg a...

Hogyan vígasztaljam meg a lányomat?

Figyelt kérdés

Eddig kilenc éven keresztül kitűnő volt, idén viszont egy tárgyból a tanára nem tudta ötösre lezárni (4,69 az átlaga), valamint egy másik tanára beírt neki egy kettest és nem tudjuk, hogy miért (nem találkozik már vele, nekem pedig sajnos nincs meg a telefonszáma), így ez a tárgy sem biztos.



Folyamatosan rosszkedvű a bizonyítványa miatt, pedig a férjemmel mondtuk neki, hogy egy-két négyes nem a világ vége, nincs semmi baj, nem fogjuk megutálni azért, mert nem lett kitűnő (sosem szóltunk neki, ha rosszabb jegyet kapott), de nem sikerült megnyugtatnunk.


2018. jún. 14. 22:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
pff, a helyébe én is rosszkedvű lennék ha ezt mondanák a szüleim, hogy nyugi, nem fogunk utálni
2018. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7%

látom sokan nem értik...


4,69 lett az év végi átlaga


amúgy nem kell rögtön hepciáskodni, egészre kötelesek megadni az érdemjegyet


4,99 lehet 4, és 4,01 is lehet 5

2018. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%

4,69-re NEM kell megadja az ötöst.


4,9-re szokták - rég elmúlt az az idp, hogy 3,6 felett a jobb jegyet kell kapja :D


A csajszit meg vigyétek szakihoz, ennyire maximalistának lenni nem egészséges, és az érettségin ki fog készülni.

2018. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk anno 4,7 fölött adták meg az ötöst.
2018. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

Azért 4,69 re 4 est kapni, meg a semmire 2est... lehet szimplán szemetek a tanárok. Gondolom most 9.es és most ment új suliba.


Én azért bemennék az igazgatóhoz hogy ugyan nézze már meg hogy a -kerekítsünk- 4.7-re hogy a fenébe írhatnak be 4-est? És megkérdezném a tanárt is hogy mi volt az a kettes amiről nem tud a lány.


Persze emiatt nem érdemes depresszióba esni és a pszichológus se ártana, de ez tényleg igazságtalanság én is elkenődnék ilyeneken.

2018. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13%
túl komolyan veszi az iskolát..meg a tanárokat...szerintem csak simán közöljétek vele h a "kedves tanár meg kora egy pcs és ezen éli ki magát h adott neki egy 2-est.illetve ha nem akar több ilyet tanuljon keményebben.
2018. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10%
Én is ilyen voltam, de túltettem magam rajta. Nem hiszem, hogy orvoshoz kellene fordulni, hanem keresni kell valami hobbit amiben örömét leli. Én 9. osztályig voltam kitűnő, majd fősulin mind a 6 félévben. Akkor már az ösztöndíjra hajtottam. Meg is bántam azóta, inkább az angolra kellett volna több időt fordítanom.
2018. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!