Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy gondolhatja egy szülő...

Hogy gondolhatja egy szülő komolyan, hogy a gyereke mindig vele fog maradni?

Figyelt kérdés

Megdöbbenek mennyi olyan szülő van, aki a gyerekét tulajdonának tekinti és képtelen elvonatkoztatni attól, hogy a gyerekei felnőnek egyszer és kirepülnek otthonról.

Nem egyszer hallottam ilyen szülőket beszélni úgy, hogy "a gyerekem mindig velem lesz, sosem fogom elengedni sehova", illetve ha kamaszként egyszer elmer menni valahova akkor, "soha többé nem hagysz el engem" és mindez felnőttkorban is folytatódik "nem lehetsz hálátlan, az anyád-apád vagyok aki felnevelt téged" frázisokkal példálóznak.


Másik kedvencem mikor az egész család egy akolban marad vagy 2-3 utcányi közelségben és nem képesek egymástól önálló, külön életet élni.


2018. máj. 29. 21:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom. Senkitol nem hallittam ilyent.
2018. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!