Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az exem a gyerekünkön áll...

Az exem a gyerekünkön áll bosszút, amiért ők velem akarnak lakni. Hogy segítsek a gyereknek?

Figyelt kérdés
A nagyobbat a bíróság meghallgatta, aki egyértelműen nyilatkozta, hogy velem szeretnének lakni a testvérével együtt és max minden 2.hvg alszanak ott, többet nem akarnak. Az exem azóta szekálja a gyereket, hogy bezzeg "a..d" a szádba adott mindent, mit mondjál, ő akarta ezt, hogy a bíróság döntsön, stb. Holott a gyerek is tudja 15 evesen, hogy ő döntött és nem a bíróság. Meghazudtolja a saját gyerekét, aki persze kiborul, nem akar menni egyáltalán és azt mondja "ez a helyzet rosszabb, mintha nem is létezne". A megszokott különóráira sem akarja elengedni akkor amikor vele vannak hvg-n....az exem simán beszervez az én időmben programot, de ha én tenném ugyanezt, kikelne magából. Fogalmam soncs hogy orvosolható a helyzet úgy, hogy mindenkinek jó legyen?!
2018. máj. 9. 08:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Vagy az anya, és nem akart olyan kommenteket hogy mekkora cemende, meg uszítja a gyerekeit az apjuk ellen.
2018. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
27%
Csak a szokásos trollkodás, hogy jól össze lehessen ugrasztani a kommentelőket. Kizárt, hogy egy felnőtt ember, 15 éves gyerekkel "hvg"-nak rövidítse a hétvégét. Uncsi az érettségi szünet, igaz, kérdező?:D
2018. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Érettségi szünetem úgy kb 28 éve volt, és nem értem, hogy 46 évesen miért nem rövidhetném a hétvégét hvg-nek?!

Azt hogy nem írtam ki én ki vagyok, pont azért tettem, mert jellemző a támadás, hogy anya nem engedi a gyereket...

Nos en vagyok az anya, a bírósági reszleteket gondolom nem kell bemásolnom hogy a kérdés sajnos valós.

Az értelmes válaszokat a gyámüggyel kapcsolatban köszönöm, a gyerek meg egyértelműen elmondta a bíróságon hogy pont az apa az, aki befolyásolja őket és nem én -éppen ezen pöccent be az apuka.

2018. máj. 9. 11:45
 14/14 anonim ***** válasza:
Valahogy gondoltam hogy te vagy az anyuka. Az apákra jellemző ez az agresszív reagálás ,nem a nőkre.
2018. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!