Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alig beszélek a szüleimmel...

Alig beszélek a szüleimmel velem van a baj?

Figyelt kérdés

Rosszul érzem magam hogy a szüleim próbálnak velem beszélgetni de én konkrétan szarok rájuk. De nemtehetek róla hogy ilyen vagyok. Régen is zárkózott voltam de az elmúlt egy évbe megváltoztam. Hihetetlen hangulatingadozásaim vannak, túl agyalok mindent és mások helyett is rosszul érzem magam pedig nem kéne. Ha olyan kedvem van azzal is bunkó vagyok aki tök kedves. Oké hogy kamaszodok de ez normális? Mit tegyek?

14/L


2018. márc. 18. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Kíváncsi vagyok mik lesznek a válaszok 0-0
2018. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nyiss az emberek felé, és ne legyél bunkó másokkal. Gondold el, hogy neked hogyan esne, ha bunkón viselkednének veled.
2018. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a szüleimmel a kommunikáció az a kis "small-talk". Tudod, "mi volt a suliba?", ha eltűnik valami, akkor látták-e stb.

Nem kérdezik meg amúgy, hogy hogy érzem magam, ha egész nap bezárom magam a szobába, abba se vagyok biztos, hogy tudnak-e rólam valami személyeset. Pedig a többi testvéremmel jó kapcsolatuk van.

16/L

2018. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Keress fel pszichológust,lehet kezdödő depresszió vagy bipoláris zavar a hangulatingadozások miatt.
2018. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Talán gondolj arra, milyen sz.r lesz erre visszagondolni, ha már nem lesznek a szüleid. Akkor már hiába beszélgetnél velük.
2018. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy. Ez teljesen normális.
2018. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 a bipoláris zavar csak a 18. életév betöltése után diagnosztizálható.
2018. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!