Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam telefonján egy meztelen...

A fiam telefonján egy meztelen nő a háttérképe, szóljak neki? 45/f

Figyelt kérdés
A 17 éves fiamnak a telefonján egy meztelen nő a háttérképe, szerintetek ez normális, szóljak neki hogy engem ez zavar?
2017. dec. 7. 22:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
17 éves fiú!!! Jobban örülnél egy félmeztelen pasinak a telefonján? Amúgy ha zavar, akkor ne buzeráld más telefonját!
2017. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem teljesen normális. Ne hozd kellemetlen helyzetbe. És miért nézed a telefonját?
2017. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

azt hittem az apák ennek inkább örülnek és büszkék, hogy nem "bu*i a fiam mert..." de hogy egy felnőtt férfi ezen kibukjon.. Te meg nézted régen az újságot vagy valami úton módon felfedezted a női testet....


másik pedig hogy ne. piszkáld a telefonját... az az ő kis magánszférája

2017. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem azèrt ha eddig nem beszèltèl vele ilyenről akkor igenis beszèlj ès mond el neki mennyire fontos hogy hasznàljon òvszert ha lànnyal van, ha nincs baràtnője is ebben a korban a mai fiatalok össze vissza szexelnek ideje hogy felvilàgositsd


Szerintem sok tini èletèből kimarad az apai anyai felvilàgpsitàs szexuàlis tèren ès itt igazàbòl csak arra gondolok hogy igenis el kell magyaràzni a gyereknek hogy vèdekezzen mert ha ez kimarad jönnek a megszakitàsos mòdszerek amik tudjuk nem èletbiztositàsok

2017. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

Annyit mondanék neki picit viccesen, hogy:

"Anyád nem hiszem, hogy örülne annak a háttérképnek..."

Szerintem 99%, hogy picit elszégyenli magát és lecseréli a képet.

Lehet 17 éves.. de akkor sem meztelen nő a háttérképünk, megláthatja bárki és ha akarjuk ha nem.. sugároz pár dolgot az emberről.

Ez a meztelen kép a telefonon 13-14 évesen menő.. nem 17 évesen.

2017. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Én viccesen rákérdeznék. Egyébként én is fiú vagyok, de én biztosan nem állítanék be meztelen nőt háttérnek, kellemetlen lenne, ha más is látja-
2017. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
Ma ezt sikerült kitalálnod. Jól van, mehetsz aludni, holnap iskola.
2017. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

17 éves, és az ő mobilja. Túlságosan belemásznál a magánszférájába és hülyét csinálnál belőle. Ő sem szabja meg neked, mit tárolhatsz a telefonodon.

35N

2017. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%

Nem illik ilyesmit kitenni háttérképnek, mert mások is láthatják az utcán, és nem mindenki akar ilyet nézegetni, márpedig akaratlanul is, de rápillanthatnak az emberek.

Szóljál neki. Nem muszáj eltávolítania, de a neveléshez hozzátartozik ez is, hogy felhívjuk a gyerek figyelmét, ha valami kifogásolható dolgot csinál. Ennyivel tartozol neki, és magadnak is, hiszen különben hogyan is jelenthetnéd ki, hogy felelősen gondolkozó szülő vagy.

Ha pedig családtagok látogatnak meg titeket, vagy ti mentek el rokonokhoz, ahol idősek, gyerekek vannak, mondd meg neki, hogy vagy elő se vegye a telefonját, vagy arra az időre állítson be másfajta háttérképet.

2017. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Majd kinovi. Majd leszedi, ha mar cikinek erzi.
2017. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!