Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit tennétek ha...

Szülők! Ti mit tennétek ha meglátnátok a lányotok telefonján egy fiú fényképét?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy 14 éves lányotok és meglátnátok, hogy a háttérképe egy srác (a telefonon az látszódna, hogy egy fiú tart az arcához egy rózsát, a kék szeme látszódna, kicsit a kapucnia és a kilógó haja, ami most na tipikus tumblr kép). A lányotoknak még nem engednétek meg a pasizást, de meglátjátok a háttérképét. Szólnátok valamit? Ha igen mit? És ha nem szólnátok akkor mit gondolnátok?


A kép amúgy tumblr-es.


Azt hinnétek, hogy a barátja? Vagy csak egy szinész/híresség akiért odavan?


Azt még hozzá kell tenni, hogy a lány megmondaná a szüleinek meg szokott hírességről beszélni.



2017. szept. 26. 17:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Mit tennék? Semmit. Kamasz kislány, egyértelmű hogy kezd a fiúk felé kacsintgatni. És remélném, hogy van olyan bizalmi viszony közöttünk hogy ha igazi fiú kerül a képbe, még csak úgy is hogy tetszik neki, elmondja majd nekem.
2017. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Mi az h nem engeded a pasizast? A legtobb amit tehetsz h elmagyarazod h te hogy tartod helyesnek a dolgokat, ugyse tudsz megtiltani semmit legfeljebb direkt lazadasbol majd vmi bunkoval jon ossze... Remelem miutan lepontoztal azert atgondolod az igazsagtartalmat a mondanivalomnak
2017. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Mi az a tumblr?
2017. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Megkérdezném tőle, hogy ki az.
2017. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

A régi világban nem volt okostelefon, vagy egyáltalán minden tininek mobiltelefonja, nem volt mód fényképezgetni, képet egyáltalán háttérnek kitenni, akkoriban még poszterekkel aggattuk teli a falunkat. A mai, modern világban pedig már a telefonra rakják ki a tinilányok a pasi képét, aki tetszik neki. Mi van ebben? Semmi.

Amúgy meg egy 14 éves lánynak miért ne lehetne olyan, aki tetszik neki, vagy akibe szerelmes? Az egy dolog, hogy nemi életet még ne éljen, de attól még amolyan korához megfelelő tinikapcsolata miért ne lehetne?

2017. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok.
2017. szept. 26. 18:12
 7/22 A kérdező kommentje:
Amúgy meg köszönöm a válaszokat:). Jöhetnek még^^
2017. szept. 26. 18:12
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Ebben az esetben: Túlaggódod a dolgokat kedves kérdező. A nyakamat rá hogy anyud- úgy mint én anno- tizennégy évesen kitapétázta a a szobáját az aktuális kedvencei posztereivel. Amit te akarsz, az se rosszabb semmivel.
2017. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

Igaza van az ötös válaszolónak. Mikor én voltam 14 éves akkor sem volt még ez az okostelefon őrület, de volt egy kedvenc sorozatom amiből a férfi főszereplőjéért odavoltam. Volt a szobámban róla poszter. Valószínűleg ha akkoriban lett volna okostelefon akkor ő a hátterem.

De 14 évesen nekem is volt az osztályban aki tetszett, viszont eszembe sem jutott szexelni.. Meg az osztálytársaimnak sem. Bár akkoriban még máshogy mentek a dolgok.


23N

2017. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Semmit. Nem hinném egy képből a barátja, mert remélem, ha akkora lesz, leszünk olyan viszonyban, hogy elmondja majd, és nem így látom meg véletlenül.

Amúgy meg természetesen olyan hátteret használ, amilyent akar, nem szólnék bele ebbe, az ő dolga.

2017. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!