Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha ezt meglátná...

Mit szólnátok, ha ezt meglátnátok a Facebook-on?

Figyelt kérdés
Ha a 14 éves lányotok barátja,aki 17éves felrak egy képet a szétkarmolt hátáról ..Szólnátok a lányotoknak emiatt? Vagy mit tennétek?
2014. jún. 21. 20:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%

- 14 éves lányomnak nem lenne 17 éves barátja.

- 14 éves lányomnak egyáltalán barátja se legyen.

- 14 éves lányom ha szexelne, ott dobnám ki.

- Ha mindez mégis összejönne, és még képek is lennének, akkor garantáltan mindkettőt agyonverném.

2014. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Gratulalok, jo sz.r szulo lennel.
2014. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
1) Sose legyen gyereked :D
2014. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Elbeszélgetnék a két fiatallal.
2014. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

Én azt hittem, a kérdező úgy érti, hogy azt hiszi, hogy a kisfiú megcsalta a kislányát. Mert akkor szólnék neki, és biztosítanám a lányomat, hogy mellette állok. Bár akkor a lányod is látta volna a képet.


Ha meg szexelnek, akkor szintén beszélgetnék a lányommal a fogamzásgátlásról meg ilyesmikről, ha még nem történt meg a beszélgetés.


26L

2014. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Szólnék és megkérdezném, hogy bevigyem-e a sráchoz látogatni a kórházba, mert picinykét megsérült, amikor találkozott a betonnal a feje. Úgy ötvenszer egymásután.
2014. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Lehet mondani hogy szar szülő lennék, de normális szülő alapból nem engedné hogy a 14 éves lányát 17 éves srácok farkalják.


Ha csak belegondolok, hogy agyilag hol voltunk 14 évesen, akkor még gyerek vagy kb, régen a legnagyobb dolog az volt hogy puszi, és kézfogás...ennyi volt a járás.


Másrészt 17 éves srácként el nem tudtam volna képzelni, hogy 14 éves kislánnyal legyek, az még kisgyerek...


Most lehet osztani az észt, gondolom ti majd ultra libsi szülők lesztek, és jajj hát a gyerek hagy legyen boldog...na de azért legyen már egy határ...


Jó, talán a barát dolog némileg túlzás, de akkor legyen egy korabeli barátja és ennyi.


De alapvetően én magam szégyellném a legjobban, hogy 14 éves gyerekből egy kis k..rvát neveltem.


De összességében, az biztos hogy a srácot egy ilyen húzás után mentővel vinnék el.

2014. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Mi a kérdés? Megcsalta a lányodat? Vagy a lányod karmolta össze?

Ha az utóbbi, akkor elbeszélgetnék a lányommal. Megkérdezném, hogy védekeztek-e.

Ha az első, akkor nyilván a lányod is látta. Elmondanám neki, hogy láttam és ha beszélgetni akar, akkor itt vagyok és számíthat rám.

2014. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
A 7. válaszhoz azért hozzátenném, hogy iszonyat nagy bunkóság ezt közzétenni a facebookon. Azon lehet itt vitatkozni, hogy a fiatalok szexelhetnek-e, de hogy ezt közzétenni a facebookon már tirpákság a fiú részéről. Akkor is, ha a lányom karmolta össze, akkor is ha megcsalta, már ez is elég lenne ahhoz, hogy "elbeszélgessek" vele.
2014. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nagyot csalódnék a lányomban ha 14 évesen ilyen dolgokat csinálna.
2014. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!