Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez csak szerintem nagyon gáz?

Ez csak szerintem nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Az exem kéthetente egyszer hajlandó elvinni a gyerekeinket magához, egyet alszanak nála, összesen havi 2-3 talán. Beszervezett a fiunknak egy sportot, amire a saját elfoglaltsága miatt (barátnője miatt), nem tudja mindig elvinni a gyereket, igy kitalálta, hogy a volt feleségét kéri meg (NEM miattam váltak el, már 6 évvel előttem!), hogy vigye el a fiut a sportra. Én ezt halál cikinek érzem, őt anno 3 gyerekkel hagyta ott, nagyon sokáig vitáztak, most valamennyire "jóban" vannak. De igy is alig tölt időt a gyerekkel, és még így is lepasszolja....
2017. szept. 11. 08:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem sokan még kéthetente sem látják a gyereküket, és nem is viszik el. Szóval ha minden hónapban 2-3-szor elviszi, az szerintem nem rossz.

Főleg, hogy írod, hogy már eleve volt 3 gyereke. Nyilván rájuk is kell idő.

A sportra tényleg fura, hogy a volt férjed volt felesége viszi a te gyerekedet. Te nem tudnád elvinni?

2017. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11: nem, mert van, hogy én akkor dolgozom, a gyerek meg egyedül nem mehet.
2017. szept. 11. 09:51
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Ez a többnejűség, amikor három hülye nő hisz ugyanannak a férfinek...
2017. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Komolyan nem értem, mi bajod. Azt azért nyilván tudtad, amikor gyerekprojektbe kezdtetek, hogy van már 3 gyereke, azt is láthattad, velük mennyit foglalkozik. Minden második hétvégéd szabad, megoldja a kissrác sportolását, gondolom, normális gyerektartást is fizet - örülj, hogy hogy ilyen előzményekkel ennyi jut. Ha az új nőnél is hint egy kevés magot, jó eséllyel ennyi se lesz.
2017. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%

Ha nincs gond a volt feleséggel, nem bánják a gyerekek sem, hogy ő viszi el őket, akkor mi a gond?

Én sem adnám őket oda idegennek, vagy olyannak akiben nem bízok. De ha nincs gond a nővel, akkor miért ne vihetné el ő?

Gondolom jóban maradtak a válás után is és végülis az exnej gyerekeinek a féltestvére a te gyereked. Szóval nem is egy vadidegenről van szó.

Az, hogy alig tölt időt a gyerekkel, az ellen nem tudsz mit tenni.

Te legyél sokat a gyerekekkel, legyetek jóban. Amit az apjától kap, azt úgysem fogja elfelejteni és nem lesz olyan jó így a viszonyuk, ez 100%.

Ez nem a te hibád, az exed tehet róla, ha a gyerekeit nem fogja igazán megismerni. Mert úgy, hogy két hetente találkoznak és akkor sincs végig velük nem is fogja megismerni őket.

2017. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%
Mármint az exed előtted lévő exfelesége viszi a ti gyereketeket sportolni? Gáááz. Már az is hogy szültél egy olyan embernek aki már egyszer otthagyott 3gyereket. Jó mondjuk hazudott, de ennyire jól? Nem is tudtál a családról, meg a gyerekek számáról semmit?
2017. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
14: írtam, hogy éppenhogycsak kéthetente egy-egy napra - azt se mindig! - hajlandó elvinni a gyerekeket, tehát jó esetben, egy nap szabad nekem hétvégén, mert én hétvégén is dolgozom néha (vagy szomb vagy vasárnap...). Gyt-t egyáltalán nem fizet még, mert nincs ítélet, igy se konkrét láthatás.
2017. szept. 11. 18:07
 18/19 A kérdező kommentje:
Kalap Úr: igen, a volt élettársam (apa) volt felesége. Nyilván tudtam a családról, azt nehéz eltitkolni, viszont ő azt mondta, hogy a feleség volt a hibás, azért esett szerelembe és végül azért hagyta ott őket....mint kiderült, szimplán megcsalta. Ismerem a volt feleséget, semmi bajom vele, de van épp elég baja, minthogy a mi gyerekünket furikázza, miközben az apa a barátnőjével tölti az idejét....
2017. szept. 11. 18:09
 19/19 anonim ***** válasza:
69%

" ő azt mondta, hogy a feleség volt a hibás, azért esett szerelembe és végül azért hagyta ott őket...."


LOL. Ha annyi ötezresem lenne, ahányszor ezt a mondatot hallottam elvált pasik új barátnőjétől, holnap indulnék a Seychelle-szigetekre nyaralni.:D

2017. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!