Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez csak szerintem nagyon gáz?

Ez csak szerintem nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Az exem kéthetente egyszer hajlandó elvinni a gyerekeinket magához, egyet alszanak nála, összesen havi 2-3 talán. Beszervezett a fiunknak egy sportot, amire a saját elfoglaltsága miatt (barátnője miatt), nem tudja mindig elvinni a gyereket, igy kitalálta, hogy a volt feleségét kéri meg (NEM miattam váltak el, már 6 évvel előttem!), hogy vigye el a fiut a sportra. Én ezt halál cikinek érzem, őt anno 3 gyerekkel hagyta ott, nagyon sokáig vitáztak, most valamennyire "jóban" vannak. De igy is alig tölt időt a gyerekkel, és még így is lepasszolja....
2017. szept. 11. 08:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Te most ki is vagy ebben a szituációban? Egyébként, ha a gyerek élvezi a sportot, akkor már megérte!
2017. szept. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem ez tenyleg gáz... Nemtudtad hogy ilyen nyomorult ember mielott gyereket vállaltál vele?
2017. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az anya vagyok, velem élnek a gyerekek, 2 éve húzódik a perünk, igy nincs láthatás megszabva.
2017. szept. 11. 08:25
 4/19 A kérdező kommentje:
2: nem, mivel a teljes múltját végighazudta, mint később kiderült...
2017. szept. 11. 08:26
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Elég hülyén sikerült fogalmaznod, ne is haragudj. "Az exem","volt feleségét" "nem miattam váltak el"...


Amúgy mi a kérdés? A lathatas jog, nem kötelesség. Ha egyáltalán nem akar a gyerekekkel lenni, akkor egyáltalán nem fog velük időt tölteni

2017. szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Az uraságnak háreme van - csak némi időeltolódás van beiktatva. Nem ciki, ha a gyerek a bébiszittert elfogadja -lehet, hogy az ottani termésekből is jár valaki arra a sportra? Beugrott, hogy azért lehet ez.
2017. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6: nem jár, azok a gyerekek már felnőttek. Külön kell neki hozzánk elautózni, elvinni sportra, megvárni, hazahozni.
2017. szept. 11. 08:39
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Sok balek jól megfér együtt, mi ezzel a gond?
2017. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
felnőttek? akkor passz... de nem biztos, hogy ez a csapodár vénszar kell a gyerekednek, mint példaképp..
2017. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, ha a volt feleség hajlandó fuvarozni a fiadat, akkor örülj, hogy megoldódott a gond. Nem vagytok riválisok, fogadd el a segítséget. Az exed meg -mivel helyettest állított-, felszabadultan éli világát.
2017. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!