Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Leszbikusnak hisz? Mit tegyek?

Leszbikusnak hisz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy vélem apám azt hiszi, hogy leszbikus vagyok...


Régebben nagyon fiús kislány voltam, ahogy nővérem is.

Mindig azt mondta, hogy én vagyok a kisfia.

Elég sokat tudok a melegekről köszönhetően a yaoinak. :D

A mangákból, animékből, stb. megtudtam pl. pár országot, ahol a melegek is köthetnek házasságot.

Ez nemrégiben fel is jött témának én pedig megosztottam. Akkor csak elcsöndesedtek, annyi volt a beszélgetésnek.


Anyám körülbelül tudja, hogy szeretem a yaoit, vagyis látott már a facebookomon 1 yaois képet, amit az adott oldal behozott(persze nem durvát xdd). Meg a yuri on iceról is mondtam egy két szót amit elkaphattak. Amit anyám hall mindent elmond apámnak.

Apa pedig nem szereti a melegeket.


A barátnőmnek most volt a szülinapja és én ajándékot csináltam neki. már akkor eléggé furcsán nézett rám, hogy úgy mondjam.Pedig barátnőmmel tényleg nem töltünk sok időt, de mégis szülinapja volt.


Ma viszont valamiről beszélgettünk és mondta öcsémnek, hogy sose nősüljön meg. Aztán hozzám fordult és nekem is ugyanezt mondta. Hogy sose nősüljek meg. Egy 14 éves lánynak...Eléggé furcsán éreztem magam.


Egyébként nem ítélem el a lány-lány szerelmet, az olyan közömbös nekem, mint a fiú-lány. A fiú-fiú kapcsolat szerintem tök cuki, főleg a mangákban.(Ne kövezzetek meg, fujoshi vagyok x3)

De elképzelni sem tudom, hogy én lányba legyek szerelmes.

Volt már fiú aki tetszett, viszont sosem beszéltem ilyenekről senkinek.



Persze leszögezném, hogy lehetséges hogy mindent nagyon félre értek, de ti mit gondoltok?

Mit csináljak, ha tényleg így van?


*yaoi: fiú-fiú szerelem



2017. jún. 29. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Én is félreértenélek, de majd kinövöd ezt a hülyeségedet.
2017. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát mondd meg neki kerek-perec.
2017. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Mit tehetsz? Még beszélgetés formájában se hozd fel ezt a témát. Értem én hogy nagy BL rajongó vagy, de mások ezt nem feltétlenül tolerálják (amivel amúgy ne foglalkozz). Te tini vagy, érdeklődsz, lehet így is marad. De a szüleid ezt másképp fogják fel mint te. Ha valaki nem szereti ezt a témát, neked el kell fogadnod és nem az orruk alá dörgölni. Még akkor sem ha nem direkt csinálod.

Ha legközelebb felkerülne valamilyen pasis, párválasztásos dolog, akkor amit tehetsz hogy jól reagálod le. Ebben a helyzetben mondhattad volna, hogy de hát apu, én férjhez fogok menni, miről beszélsz. Vagy elég ha egy fiúra azt mondod, igen elég kedves, meg helyes is.

2017. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Engem is annak hisz apám, csak azért mert nincsenek fiú ismerőseim.

Állandóan rákérdez. XD

2017. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Én megmondanám határozottan, mert nem érezném ezt kellemetlennek (ahhoz képest főleg, hogy téves feltételezéseik vannak), ha mégsem így, akkor anyukámnak hablatyolnék valami fiúról, aki tetszik, vagy arról, milyen férjet szeretnék majd stb. Hadd nyugodjanak meg, ha már látszólag is agyalnak ezen.
2017. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Ettől még nem tűnsz melegnek, kétlem hogy annak nézne apukád.


Ami a yaoit illeti:Ez egy idealizált valami a maga kliséivel amit legtöbbször nők írnak nőknek. Persze megvan a háttere hogy miért ilyen, de ez nem a valóság, nem sok köze van az igazi melegekhez, gondolom ezt tudod. (Magam is a műfaj rajongója vagyok, éppen ezért olvastam utána a dolgoknak. )

2017. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Szuleim nem hiszem, hogy azt gondolnak rolam, hogy leszbikus vagyok, de volt olyan osztalytarsam aki kijelentette, hogy az vagyok. Kerdem, mi van?? :D abbol jott le ez neki, hogy imadom a sportot, jobban ertek nehany dologhoz mint a fiuk, fius lany is vagyok (nem tulzottan, mar noiesedek viselkedesileg :D), de a legjobb az volt mikor azt mondta, hogy a teniszezok egy resze is leszbikus (szeretek teniszezni). Mondom ebbol nagyon jol lejon, hogy kihez vonzodok, legjobb barataim tudjak, hogy ki tetszik es a leszbikussag mellolem messze all...

En amugy az ilyeneken jot rohogok :D 18l

2017. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Nem fogok vele beszélni erről, az furcsa lenne, főleg ha félre is értettem. (Nem szoktunk beszélgetni ilyen lelkizős dolgokról vele sem, anyámmal sem.)


A yaoiról pedig annyit, hogy persze nem kötöm az orrukra. A puszta véletlen műve volt, hogy anyám meglátta a képet az oldalajánlásoknál.

És sosem beszéltem nekik konkrétan erről. Annyit mondtam csak, hogy a falamon lévő poszter egy animéből van, ami két meleg, műkorcsolyázós fiúról szól. Apának pedig azt meséltem, hogy barátnőm conon olyan kitűzőt vett ahol állítólag csókolózik két szereplő. Aztán a kérdésére válaszolva befele menet elejtettem, hogy mind ketten fiúk. Ő visszakérdezett, hogy mi? De ekkor már ő is, én is bementünk a házba, ő a pincébe.

Szerintem ez nem túl zavaró.


Igazából nem fogok foglalkozni vele és azt megfogadom, hogy a fiúkról fogok beszélni, persze nem feltűnően. :DD


Persze tudom, hogy nem így van vagy csak minimális mértékben az életben, mint ahogy a yaoiban írják/rajzolják, de mégis olyan kis aranyos történetek is vannak. O//3//O

És szerintem is vicces kicsit a dolog. xd

2017. jún. 29. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg jó történetek vannak, a Yuri on ice nagy kedvenc, hiába nem yaoi :p https://www.youtube.com/watch?v=E9jrKFjjLzw&t=3s
2017. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!