Miért nem hisz nekem?

Figyelt kérdés

Tegnap vasárnap átjött hozzám egyik haverom, aki nálunk aludt és tegnap együtt mentünk suliba. Tudniillik cigizik és a szobámban is nekiállt. Haverom előtt nem akarta, de amikor hazaértem, anya elkezdett lehordani mindenféle idiótának és hogy képzelem, hogh nem szólok neki hogy cigizek.. Hiába mondtam neki, hogy nem én voltam, a fejébe vette, hogy akkor is én voltam hiába mondom, hogy nem..


(Mindketten 17 éves fiúk vagyunk)


2016. okt. 5. 12:27
 1/6 A kérdező kommentje:
*Ne haragudjatok az vasárnap akart lenni
2016. okt. 5. 12:36
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Anyukád túl gyanakvó, talán okot is adtál már rá mással kapcsolatban. De nem ez a lényeg, hanem hogy ha sejthető volt, hogy balhé lesz belőle, szólhattál volna a haverodnak, hogy ne cigizzen a szobádban. Különben is, mekkora tapló, aki kérdés nélkül rágyújt más lakásában, főleg ha nem dohányzik, aki ott lakik. Ha te megengedted neki, az más, akkor te vagy a hülye.
2016. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Majd lenyugszik. Csak kiakadt. Amit mondjuk nem csodálok, és a te helyedben is elgondolkoznék, hogy mégis milyen haver az, aki "nekiáll" cigizni egy nem dohányzó lakásban, szobában... Legközelebb küldd ki a ház elé, vagy ha van kertetek akkor oda, s akkor anyukád is látni fogja, hogy csak ő szívja.
2016. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Semmi baj,látja,h te nem cigizel.
2016. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát először is a haverod egy bunkó, már ne haragudj. Először is cigizni nem zárt helyen szokás, főleg nem lakásban. Másodazor pedig szó nélkül rágyújtott, legalább megkérdezhette volna, hogy szabad-e egyáltalán cigizni nálatok és ha igen, akkor hol.

Anyukád meg majd lenyugszik, csak te időközben tényleg ne szokj rá a cigire. A haverodnak meg legközelebb mondd meg, hogy nincs nálatok cigizés, intézze el máskor, nem hal bele abba a pár órába amíg nálátok van...

2016. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Elmondhattad volna a cigizést. Megértő veled, nem fogja tiltani. Szeretné ha jobban odafigyelnél magadra. Ha nem teszed, úgy érzi majd mégsem volt eredményes az eddigi 18 év.
2016. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!