Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim jogosan panaszkodnak?

Szüleim jogosan panaszkodnak?

Figyelt kérdés

17 vagyok, gimnazista. Idei tanévben egész jó lett az év végi bizonyítványom, 4.6-os átlagom lett, illetve dicséretes ötös lett az előrehozott érettségim szóbeli, illetve írásbeli része is középszinten.


A probléma az, hogy én szerettem volna nyáron elmenni dolgozni (új számítógépet akartam venni), és mivel vidéken lakunk, nem igazán van lehetőség csak fizika munkára. Szóval jelentkeztem egy gyárba, de nem bírtam. Szüleim mondták hogy nem baj, megpróbáltam. Majd egy hét múlva kapom a fejemhez, hogy én egész nap a gép előtt ülök, meg mit tudok ott csinálni annyit, meg hogy ne "zabáljam" ki a hűtőt, hanem "elmehetnék dolgozni ha ennyire unatkozom, hogy eszek".



2017. jún. 28. 11:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Egyszer velem is előfordult, hogy az első 8 órás munka végére annyira fájt a hátam hogy nem bírtam kihúzni magam "


Na most ezek után kíváncsi vagyok, hányan szidják majd a munkásokat. Hány olyan kérdés születik, ahol lenézik őket, mert az "nem munka". Közben pedig összeszarjátok magatokat. Ahogy kérdező is.

2017. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves 11!

Nem mindenki bírja az ilyet 100%-osan csinálni. Nem nyavalyogtam, pedig suli után mentem dolgozni. Egy fizikai munka pedig igen is nehéz volt az én 49 kilómnak úgy hogy korábban ilyet nem csináltam - és előtte sem az volt az egyetlen szabadidős tevékenységem, hogy otthon ülök a fenekemen. Egy felnőtt dolgozó nem hallott emiatt sírni, tisztában voltam vele hogy azért vagyok ott, hogy dolgozzak. Az első alkalommal bele is rázódtam, utána csak az volt a "probléma", hogy a vége fele fáradt voltam, ennyi. Lehet, hogy lány vagyok, de nem rinyálok. És nem nézek le senkit.

2017. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Előző! Ha megnézted volna, a válaszom és észrevételem általánosságban szólt!

Én az ellen vagyok felháborodva - nem fizikai munkásként -, hogy ebben a redvás országban mindenki lenézi a fizikai munkát végző embereket, közben pedig ezerszer nehezebb! Itt mindenki marha jól elvan és eldicsekedik a diplomájával és lenézi a kétkezi munkásokat, holott a diplomával manapság már nem "illik" dicsekedni, minden bokorban terem.

Itt már azok vannak hátrányban és azokat kellene megbecsülni, akik jó szakmunkások, mert lassan az egész országban nem lesz ember aki felépítsen egy házat, vagy megcsinálja az eldugult csapodat, vagy bármit. Utálom és rühellem ebben az országban azt a fajta mentalitást, hogy aki másfajta munkát végez, azt ITT lenézik az emberek! Holott, ha belebújnának az ő munkakörébe és bőrébe ezerszer megbánnák azt is, hogy valaha is pocskondiázták őket. Nekem személy szerint intelligensebb látásmóddal rendelkezőnek lévén EBBŐL van elegem ebben az országban. És még sok egyéb másból is ahogy ITT a "magyar" emberek viselkednek egymással! És ahogy lenézik a másikat!

2017. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!