Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha miközben...

Mit csinálnátok, ha miközben anyátokat vígasztaljátok, kiderülne, hogy miattatok érzi rosszul magát?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el, hogy mondjuk ideges lenne és zavart. Odamennétek és beszélgetnétek vele, aztán közölné, hogy fáj neki, hogy soha nem fogja visszakapni azt az életét amikor egyedül lehetett és ti mamátoknál voltatok.

Mi lenne a reakciótok?


2017. jún. 7. 10:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi anya ... beszoptad mert el sem fogok koltozni SOHA kivancsi lennek milyen fejet vag (en ezt mondanam:))15/f
2017. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valójában ott helyben az volt nekem is a reakcióm nint #1-esnek a kérdésre. Kiröhögtem. Már csak magát a helyzetet is. 17 éves vagyok (anyám akart minket a tesóimmal, nem kényszerítette senki) de igen, én is költözni fogok amint lehet, egyéb okok miatt is :)
2017. jún. 8. 05:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!