Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmondjam, hogy 34 éves?

Megmondjam, hogy 34 éves?

Figyelt kérdés

19 éveslány vagyok. Mikor felköltöztem Pestre ősszel, egy ideig nagyon egyedül éreztem magam. A gimiben én voltam a "népszerű lányok" egyike, de aztán két baráti társaságból is kiestem, az egyetem kezdete sem olyan volt, mint vártam. Szóval az első 4 hónapom itt azzal telt, hogy vagy a suliban voltam, vagy moziba mentem, vagy vásároltam, vagy otthon néztem sorozatot, miközben online vásároltam. Közben haza is akartam menni, de féltem, hogy majd ha valaki megkérdezné, hogy miért, akkor mit mondok? "Nagyon egyedül voltam, ezért ülök inkább itthon." ?

Aztán lett egy barátom (tényleg csak barát), aki az egyik nagyon jó volt barátnőmnek a bátyja. Régen nem igazán találkoztam vele, mert ő gyerekkorában Pesten élt az anyukájával, aztán később is itt maradt, decemberben is egy véletlen miatt találkoztunk egy bulihelyen. Ott dumáltunk, aztán másnap írtam neki, hogy megköszönjem, hogy foglalkozott velem, amíg elég részeg voltam. Utána elkezdtünk chaten beszélgetni, majd FaceTimeon, és nagyon jóban lettünk. Szinte az egyik legjobb barátom. Sokat találkozunk, lógunk együtt, programokat szervezünk, de sosem történt köztünk semmi (pedig alkalom lett volna rá bőven).

Vele és a barátaival megyek idén a Balaton Soundra és a Szigetre, de anya azt mondta, hogy csak úgy, ha előtte beszél vele és látja, hogy tényleg vigyázni fog rám (igen, közel 20 éves vagyok és még itt tartunk). A barátom bele is ment, bár mondta, hogy reméli nem baj, ha gyerekhámot nem tesz majd rám, amíg fesztiválozunk.

Anya látta már képeken, meg valamennyire emlékezett is rá, de évekkel ezelőtt látta személyesen. Kérdezte, hogy ő nem-e idősebb nálam, de csak annyit mondtam, hogy pár évvel, meg egyetemista. Az utóbbi tényleg igaz, mert most csinálja a harmadik diplomáját... Viszont a korkülönbség kicsit tényleg nagy és nem akarom, hogy anya többet gondoljon ebbe, mint ami valójában történik.


2017. ápr. 17. 23:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%
Jézusom...
2017. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

Komolyan ilyenek a mai fiatal felnőttek?

Én Oviba is egyedül jártam,mondta apám hogy van két lábad aztán hazatalálsz....,ma meg 19 évesen a szülőktől kell engedély?...Pfffffffff.

Azért egy kiadós szexet megérdemel az a fiú,ennyit megtehetsz neki.

2017. ápr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

Soundon nagyon meg leszel dugva.

De ezzel semmi baj nincs, csak legalább ne áltasd magad. Vannak igazán türelmes férfiak is, akik ha nagyon meg akarnak kapni egy puncit, szépen kivárják.

Mivel veled nem párkapcsolatra hajt, biztos vannak csajai, de a te résed is kell neki, hidd el. Hogy a Soundon, vagy előbb, esetleg később, az kérdéses, de ő egyszerűen csak türelmes és kivárja amíg egy gyengébb pillanatodban te mászol rá, és ő csak megadja magát. :) Így ha utólag bánod is, nem ő lesz a szar szemét aki rád nyomult, hanem egyedül magadra vethetsz.

Tudom, mert volt, hogy én is kivártam szépen a soromat a puncira, mivel kis szende szüzike nebántsvirág volt és nehezen állt ellen. Hát visszaléptem és vártam addig voltak mások.

2017. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%

13: Ez a gondolatsor csak arról szól, hogy megnyugtató számodra a gondolat, hogy más is olyan tartalmatlan senki, mint te.:) Nekem minden jóbarátom fiú volt egész életemben (80 körül) és eggyel sem dugtunk, pedig van köztük 1-2, akivel akarnék.:) Fesztiválon se, pedig voltam jónéhányon az elmúlt 22 év alatt.:)


Aki meg akarna, de visszautasítom, abból se lesz semmi, akarhatja ő, majd szépen feldolgozza, hogy nem viszonos a szexuális vágya, volt már ilyen a történelemben. Egy nőnek nem kell attól FÉLNIE, hogy valaki KÍVÁNJA!:) A szexuális vágy nem egy VESZÉLY a Kérdezőre nézvést.:)

2017. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Még valami:

"kivárja amíg egy gyengébb pillanatodban te mászol rá, és ő csak megadja magát. :) Így ha utólag bánod is, nem ő lesz a szar szemét aki rád nyomult, hanem egyedül magadra vethetsz. "


Csak azt szeretném tudni, miért beszélsz úgy a saját kívánalomból fakadó szexualitásról, mint valami megbánandó, rossz dologról, amitől óvakodnia kell a Kérdezőnek? :-o

Ha kívánsz valakit és megkapod, az a legnagyobb boldogság a világon és a legcsodálatosabb élmény. Hogy lehet azt megbánni?? :-o

2017. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Sztem a 13-as faszán leírta a lényeget,és az igazságot.
2017. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Olvasd el a kérdést rendesen oké?

2017. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17: Elolvastam és az előző oldalon meg is válaszoltam 2 kommentben.
2017. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes Vagy a korodhoz képest. Anyunak hogyan mond el a tulajdonképpen semmit, amihez semmi köze? Édes istenem 20-30 éve ennyi idősen már gyereket neveltek, vagy éppen házasodtak. Válj le a szülőkről. Nem kell semmit mondanod, főleg nem azt hány éves meg ilyenek.
2017. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Itt arról van szó,hogy a kérdező váltig állítja,hogy csak barátok a pasival...A kérdése elején meg leírja,hogy a gimiben népszerű lány volt...Ráadásul a saját anyja is gyanítja,hogy több van ott,mint barátság...A kérdező saját magának,és még nekünk is hazudik.Az anyja meg csak ismeri eléggé...Gondoljatok bele,hogy a szüleiteknek hányszor igaza volt.Ennyi.Azért érdekli a kérdezőt,hogy megmondja e a korát,mert több ez,mint barátság.Ha csak barátság lenne,nem tette volna fel a kérdést ide...Ja,és pontozzatok le.
2017. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!