Anyám rondának tart?

Figyelt kérdés

Göndör hajam van, amíg nem vasaltam, ha mentem hozzá a munkahelyére, akkor az volt az első szava, hogy úristen, te fésülködtél? Jó hangosan, hogy mindenki hallja.

Régebben tetszett egy srác, meséltem anyámnak, hogy van barátnője, erre azt mondja ilyen lesajnálóan, hogy miért, azt képzelted, hogy veled fog járni?

Ahányszor képbe kerül egy srác rögtön az az első kérdése, hogy miért nincs barátnője.



2017. febr. 5. 17:43
 1/8 anonim válasza:
77%
Szerintem igen rondának tart
2017. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök senkinek. Nincs semmi önbizalmam.
2017. febr. 5. 17:44
 3/8 anonim válasza:
74%
Meg lehet nem is szeret. nem tudom eldönteni
2017. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Anyád frusztrált, valószínűleg sok csalódás érte az életben. Rajtad tölti ki a felgyülemlett energiáját.
2017. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Küldjél képet!
2017. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne is figyelj anyádra! :) Hidd el, hogy szép vagy, megfogod találni a párod, nyugi! A lényeg az, hogy legyen önbizalmad, legyen pozitív kisugárzásod! :)
2017. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Az anyáknál 2 véglet szokott lenni. A nagy többség a saját gyermekét tartja a legszebbnek a világon, és ez jól van így.

Van a másik véglet és őt tertja a legszebbnek, de a miheztartás végett megpróbálja a gyereket a "földön tartani", nevelési célzattal, ezért folyamatosan szekálja. Már-már megszokásból teszi a megjegyzéseket, ami annyit jelent neki, mintha azt mondaná, hogy 'szia'. Ő nem komolyan gondolja, ámde nem veszi észre, hogy a gyerek a rosszalló megjegyzéseket nagyon is készpénznek veszi, és ez nagyon romboló hatású lesz a személyiségére.

Mindenképpen szólj rá, ha csesztet, hogy ezzel Téged megbánt, és ne vedd a szívedre, Te vagy neki a legszebb, csak nem mondja ki.

2017. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukád egy s***ggfej! :)


Csak hogy tudd... valószínűleg ő sem tökéletes és belülről rohad....

Inkább próbáld saját magad formálni. Keress hobbit, támaszkodj a barátaidra, vagy a többi családtagodra.


Én is ebben nőttem fel, csak én mindenhonnan ezt kaptam, apám pápaszemesnek hívott meg mindig mondta hogy olyan a fogam hogy ki birom a pókot harapni a sarokból, szerinte jópofa volt, de megalázó.... nagymamám szerint vájúhátú vagyok, és ő is tök jót viháncolt rajta, senki más szerint nem volt vicces....

Anyám szerint csámpás, meg hülyén áll a hajam, meg szedjem ki másmilyenre a szemöldököm, stb....


De emellett semmilyen bíztatást sem kaptam, sem azt, hogy büszkék lennének rám valamiért.... Szóval én így nőttem fel... de belenéztem a tükörbe és én nem a hiányosságaimat láttam, hanem a szépségemet, az egyediségemet. Szóval, igazából rajtad múlik, hogy milyen nézőpontot választasz magadnak. Anyukáddal nem kell életed végéig együtt élned, csak amíg nagykorú nem leszel... tedd rendbe magad, igenis szép vagy! de ne ez legyen az elsődleges.... legyen a szíved is szép...

2017. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!