Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinálhatnék, ha a családb...

Mit csinálhatnék, ha a családban anyám és a lány tesóim rondának tartanak és gyakran ki is mutatják ezt és emiatt sosem volt önbizalmam a becsajozáshoz?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy emiatt-e vagy tényleg ronda vagyok, de sok tini csaj is rondának nevezett már, akinél bepróbálkoztam, de voltak, akik meg helyesnek tartottak vagy nem jeleztek semmit, róluk nem is tudom, hogy mit gondolnak a külső testi adottságaimról. Amúgy semmi önbizalmam, akárhányszor próbálkozom egy lánynál, már érzem előre, hogy na ez is rondának fog tartanai, bizonyára, mint a többség. Néha meglepődöm, ha egy szép lány nem hányja el magát a képemet látva, máskor viszont csak a pofonokat kapom, hogy de ronda vagyok, kopjak le stb. Így továbbra sincs semmi önbizalmam, nem megy a csajozás. :/

2013. júl. 15. 17:46
 1/7 anonim válasza:
Velem ugyanez csak en lany vagyok...kitartas
2013. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
küldj képet :) majd én megmondom a tutit ..és még ronda sem vagyok :D 20/L
2013. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem a szüleim meg a testvéreim ilyeneket mondanának, én már rég összeestem volna, utána pedig ott hagytam volna őket!
2013. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
második ! te meg nekem küldj képet :D 20/F :D
2013. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Nem akadt még olyan lány, aki legalább elfogadhatónak látott volna, annyira ronda vagyok.
2013. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A megoldás egyszerű: legyen sok lóvéd és valami menő sportkocsid. A nők ugyanis felszínesek és anyagiasak, ezeken kívül mást nem tekintenek értéknek. Szóval ha sok zsetonod és verdád van, akkor bármelyik nőt megkaphatod.

Ha egyik sincs,akkor inkább hagyd a fenébe.

2013. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező én teljesen ugyanígy vagyok csak annyi különbséggel hogy a szüleim nem gúnyolnak ki. 17/F
2013. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!