Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kizártak és kitiltottak, de...

Kizártak és kitiltottak, de be vagyok jelentve! Többi lent?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, még tanuló. Anyám 2 hete elvette a lakáskulcsomat és kitiltott a lakásból, ahova hivatalosan be vagyok jelentve. Tudok tenni valamit, akár jogi úton is? Van erre törvényileg szabály, hogy ha egy olyan embert akarnak valahonnan kitenni, ahonnan nem lenne joguk?

2017. jan. 26. 10:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Ha be vagy jelentve először gó rendörség aztán keres egy ügyvédet és pereld be minden egyes kis törvényszegésért, amiről születésed óta tudod h elkövetett. Ha a lakásba nem is mehetsz vissza de nagyon meg fogja szívni.
2017. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
A kerület jegyzőjével is érdemes lenne beszélni szerintem.
2017. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy önkormányzati lakásból tettek ki,az derék. Sok helyre mehetsz redörség,kerületi jegyző,önkormányzat. Elvileg bármelyik segit(het)de ezek után én nem akarnék közös fedelet.

És még egy jó tanács. Nézz utána:szülő tartás.

2017. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
63%

Mekkora bunkók vannak itt.

Azért 21 évesen még ha jogilag is de nem teljesen felnőtt. És azért ha suliba jár még még butának se lehet mondani.

Tehát ergo megvizsgáltatnám annak az anyának az elméjét hogy hogyan teheti ki a saját gyerekét, mert gondolom nem drogozol, nem piálsz és nem tettél semmi olyat ami miatt kitiltottak volna otthonról.

Tehát nézni kéne a másik oldalát is (aki most csendben hallgat ugyebár) hogy vajon milyen szülő az ilyen?? ahelyett hogy itt fikázzák ezt a tinédzsert!

2017. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
20%

21 eves mar reg nem tini

Komolyan anyamnak mar gyereke volt 21 evesen.

Tini sot gyerek csak jogokkal nulla kotelesseggel ugye ?

2017. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mivel nem a szüleidé a lakás és haszonélvezti joguk sincs(mert ónkormányzati lakásra olyan nincs) neked minden jogod meg van arra hogy ott lakj.

Ahogy már irta vki:rendőr,jegyző,önkormányzat segithet.

De én ezek után nem tepern3k,hogy velük legyek...

Ja és ahogy írták:szülő tartás azzal még lehet szopatni a gyereket bizonyos szűlő tipusok erre hajlamosak.

2017. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!