Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Mással is van ez így?

Figyelt kérdés
a baráti társaságomba mindenki cigizik, és volt hogy én is rágyújtottam. egy hónapja anyámék ezt megtudták és nem örülnek neki hogy ha nem vagyok otthon. néha elég cigiszagúan megyek haza , és hiába próbálom megértetni velük hogy nem cigizek nem hisznek nekem.(egyébként eskü azóta nem cigiztem) nekem nincs kedvem otthon lenni, ha otthon vagyok akkor is a szobámba zákózva. hogy mondjam el nekik hogy nem vagyok már kisgyerek és hogy szeretnék társasági életet élni és nem mindig otthon lenni, tanulni stb.? kérlek segtsetek, komolyan már kezdek depressziós lenni...

2016. nov. 14. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

azért mert mindenki körülötted cigizik, nem azt jelenti, hogy te is vedd fel a szokásukat :) hidd el, ők csak dicsekednek vele és lenéznek, ha nem cigizel velük. állj ki te is magadért, te jobban tudod, hogy jólesik-e a cigi vagy sem. Szerencse, hogy nem mindenki szív, ezért keress olyan társaságot is, ahol nem cigiznek (mondjuk menjél el sportolni velük, pl. úszni, futni stb.)

Régebben rá akartak szoktatni a dohányzásra, de ellenálltam. Nem érdekelt, hogy mindenki cigizik, csak azt néztem, ami nekem jó és már a füsttől is rosszul vagyok.

Na, ne légy szomorú, menjél sportolni, meglátod csodát tesz veled! Sok egészséget kívánok neked :)

2016. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
itt nem azzal van a baj hogy kedvelnek- e vagy se... ők megmondták hogy igyis ugyis szeretnek, és ők se azért cigiznek mert hogy menő vagy ilyenek, hanem családi problémáik vannak nekik is, és a cigi tényleg jó stresszlevezető
2016. nov. 14. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

stressz-levezető a cigi?

na ne... inkább mozogjon, kiránduljon a családod, vagy olvashassatok, társasozzatok stb.

a cigivel megrövidülhet az élet.


nem értem, amúgy, nem engednek el? vagy csak nem örülnek, ha elmész?

járhatnál többféle társaságba, kórusba, művészeti klubba, sportolni, kirándulni, könyvtárba, természetvédőkhöz, vagy valamit önkénteskedni, cserkészkedni ... a szüleid remélhetőleg örülnének, hogy milyen sokoldalú az érdeklődésed és Neked is jót tenne a változatosság :)

2016. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!