Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családomat nem zavarja,...

A családomat nem zavarja, hogy qrva vagyok?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve van barátom, igaz távkapcsolat, így a család nem veszi annyira komolyan, nem gondolják, hogy együtt fogunk megöregedni, de azért szeretik őt, és örülnek, hogy együtt vagyunk.


Mindig is csendes, visszahúzódó típus voltam, nem voltak barátaim. Közben elköltöztem egy másik városba, megfogadtam, hogy itt más leszek, lesz végre életem. Ez szerencsére sikerült is, de leginkább fiúkkal barátkozok, mindig is jobban kijöttem velük, a hobbyjaim is inkább fiúsak, vagy "koedukáltak". Ha mondom nekik, hogy találkozok Janival, vagy elmegyek moziba Petivel, akkor mindjárt szinte az esküvőt tervezik, de a következő kérdés az, hogy és a barátod hogy van? És semmi megvetés vagy rosszallás! Mintha ez számukra teljesen normális, elfogadható dolog lenne, hogy egyszerre van mondjuk 5 pasim. (Hiába mondom nekik egy este, hogy csak barát, másnap ha mással találkozok, akkor abba már megint szerelmes vagyok....)


2016. okt. 7. 09:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
9%
Te nem vagy qrva,csak sok szeretetre vágysz,amit nem kaptál siha
2016. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
26%

"Te nem vagy qrva,"


Csak egy átlagos ribi.

2016. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
Tehét Akinek barátai vannak ku va mindig tanulunk ujjat visszamaradott magyaréktol mondjuk ott még a rokonok is csak érdekből közelednek,fáj h van akinek jut sima barát... :D
2019. febr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Költőnő: elég körülményes a kérdés, de a kérdező által vázolt helyzet valószínűleg a következő:

1) Van egy párkapcsolata, aki távol van.

2) Lakóhelyén vannak (fiú)barátai, akikkel eljár ide-oda szórakozni, időt tölteni.

3) Ezekkel a haverokkal nincs sem párkapcsolata, sem szexuális kapcsolata.

4) A kérdező családja viszont minden egyes ellentétes nemű személyt, akivel a kérezőnek közös programja van, a kérdező párkapcsolatának tekint, vagy legalábbis szerelmi kapcsolatot feltételez köztük.

5) A család tehát úgy vélheti, hogy a kérdezőnek egyidőben van 4-5 párkapcsolata is.

6) A család ezt teljes természetességgel kezeli.

7) Kérdező úgy véli, hogy akinek párhuzamosan sok párkapcsolata (és/vagy szexkapcsolata) van, az ... és elítélendő.

8) Ezért kérdező nem érti a családját, hogy ezek szerint ők teljesen elfogadják az ilyen ... személyeket?

2019. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!