Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családomat nem zavarja,...

A családomat nem zavarja, hogy qrva vagyok?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve van barátom, igaz távkapcsolat, így a család nem veszi annyira komolyan, nem gondolják, hogy együtt fogunk megöregedni, de azért szeretik őt, és örülnek, hogy együtt vagyunk.


Mindig is csendes, visszahúzódó típus voltam, nem voltak barátaim. Közben elköltöztem egy másik városba, megfogadtam, hogy itt más leszek, lesz végre életem. Ez szerencsére sikerült is, de leginkább fiúkkal barátkozok, mindig is jobban kijöttem velük, a hobbyjaim is inkább fiúsak, vagy "koedukáltak". Ha mondom nekik, hogy találkozok Janival, vagy elmegyek moziba Petivel, akkor mindjárt szinte az esküvőt tervezik, de a következő kérdés az, hogy és a barátod hogy van? És semmi megvetés vagy rosszallás! Mintha ez számukra teljesen normális, elfogadható dolog lenne, hogy egyszerre van mondjuk 5 pasim. (Hiába mondom nekik egy este, hogy csak barát, másnap ha mással találkozok, akkor abba már megint szerelmes vagyok....)


2016. okt. 7. 09:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
7%

#11 bevallottan, büszkén, öntudatosan lotyó a kérdező

- mit kell álcázni 11-es?

2016. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
79%
Miért lennél ku....rva? Az hogy most fiúk társaságában érzed jól magad mi van ebbe? A barátod megbízik benned és te is benne? Szerintem ez normális, nincs sehol sem kőbe vésve hogy mindenkinek az azonos nemével kell barátkoznia, és csak egy ellenkező nemű emberrel lehet jóba aki a párja ugye. Az ha neked a fiúkkal való barátkozás megy hát istenem, semmi rossz nincs ebbe. Persze a szüleid furcsállják mert azt hiszik randizgatsz mivel nem ez a jellemző hogy fiúkkal csak barátkozol. Meg hogy a távkapcsolatodat nem veszik komolyan, ezt is még normálisnak tartom bár egyénfüggő mert van akinek bevált van akinek nem. Én nekem is van egy lány barátom igazi haverok vagyunk, pedig nagyon csinos, szőke, csinosa, nőiesen öltözködik és ő neki is csak egyetlen egy barátnője van, a többi barátja mind fiúkból áll. Van neki egy párja akivel jól elvannak szeretik egymást, én meg már évek óta nagyon jó barátja vagyok, és ez kölcsönös. Én nekem is több lány/nő barátom van mint fiú/férfi barátom. Én abba a körbe kerültem hogy többnyire 30-40 es korosztállyal vagyok barátságban 25 éves létemre, a barátnőm is 28 éves. Egyedül a lány haverom az aki nálam fiatalabb meg az egyik munkatársnőm akivel egy kis belső kiszolgáló raktárba dolgozunk közösen.
2016. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
17%
Nem baj, csak nem értem, hogy akár férfi, akár nő valaki, miért baj, ha szeret szexelni? Olyan piti dolognak tűnik.
2016. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
94%
Ezt csak én nem értem, hogy honnan jött az, hogy te krv vagy? Dugsz velük?
2016. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
78%

Meséld el,kérkek,számodra mit jelent a qurvaság,s mit jelent a családod számára?

Sztem itt fogalonzavar van,de ne legyen igazam.

2016. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
19%
Te csak ribizli vagy
2016. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
88%
Ezentul ne szamolj be nekik. Nem vagy prosti. Nekem is fiu barataim vannak. Nem veled van a gond.
2016. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
75%

Qrva = penzert szexel.



Te penzert szexelsz? Nem. Ok a hulyek nem te.

2016. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
49%

Miért zavarná családodat?

Az sem zavarja őket, hogy te tekinted qrvának magad.

Ez esetben miért vitatkozzanak, hiszen te csak-csak jobban tudod.

2016. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Nem vagyok qrva, azt hiszem, egy szóval nem írtam, hogy lefeküdtem volna bármelyikükkel is, de szerintük akivel találkozom, az egyben a párom is. És mivel több fiúval találkozom, mindegyiküknél azt hiszik, ezért úgy gondolják, hogy van egyszerre van 4-5 pasim legalább. Viszont egyáltalán nem tűnik úgy, mintha ez zavarná őket.


Most hogy qrvának, .ibancnak, sszajhának vagy akárminek nevezzük, az szerintem lényegtelen.

2016. okt. 7. 13:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!