Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családomat nem zavarja,...

A családomat nem zavarja, hogy qrva vagyok?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve van barátom, igaz távkapcsolat, így a család nem veszi annyira komolyan, nem gondolják, hogy együtt fogunk megöregedni, de azért szeretik őt, és örülnek, hogy együtt vagyunk.


Mindig is csendes, visszahúzódó típus voltam, nem voltak barátaim. Közben elköltöztem egy másik városba, megfogadtam, hogy itt más leszek, lesz végre életem. Ez szerencsére sikerült is, de leginkább fiúkkal barátkozok, mindig is jobban kijöttem velük, a hobbyjaim is inkább fiúsak, vagy "koedukáltak". Ha mondom nekik, hogy találkozok Janival, vagy elmegyek moziba Petivel, akkor mindjárt szinte az esküvőt tervezik, de a következő kérdés az, hogy és a barátod hogy van? És semmi megvetés vagy rosszallás! Mintha ez számukra teljesen normális, elfogadható dolog lenne, hogy egyszerre van mondjuk 5 pasim. (Hiába mondom nekik egy este, hogy csak barát, másnap ha mással találkozok, akkor abba már megint szerelmes vagyok....)


2016. okt. 7. 09:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%

az meg sem fordult a fejedben hogy csak megbíznak benned..? és azt gondolják hogy csak nagy a baráti köröd..


tényleg az a baj hogy nem ordítozank veled hogy mit csinálsz,kivel mész szórakozni stb?

2016. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%
Szeretnék már, ha jönne az onoka. Ennyi.
2016. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
23%

a családod tapasztaltabb, mint te, valószínű még nem nőttél fel és hiszel a női-férfi barátságban.


garantálom, hogy a fiúk, akikkel moziba meg ide-oda járkálsz, nem pusztán barátilag gondolnak rád, hanem szívesen megdugnának, ha alkalmuk lenne rá. (persze, csak akkor, ha nem b*zik.)


ezt hívják úgy, hogy "barátzóna".

szegény srácokat csak hülyíted.

2016. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hülyítem őket, és nem én vagyok az egyetlen lány barátjuk.
2016. okt. 7. 10:42
 5/34 anonim ***** válasza:
19%
Ezek szerint dugsz is velük.
2016. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
69%

"A családomat nem zavarja, hogy qrva vagyok"


Minket sem zavar.

2016. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
45%
... minket sem zavar, és az sem zavar, hogy a családodat nem zavarja. Zavar téged ez a válasz? Akkor így jártál.
2016. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
21%
Már megbocsáss, de a leírtakból az tűnik ki hogy a családod nem szorít töltött fegyvert a halántékodhoz, hogy dugasd meg magad minden fiúval akivel öt percnél többet beszélsz... Ez abszolút a te szuverén egyéni döntésed, és ezt tiszteletben is tartják. Nincs abban semmi szégyen hogy szereted a kukit. Most ha te ettől jól érzed magad és boldog vagy tőle, akkor miért zavarja őket? Végül is most vagy abban az életkorban, mikor az ember lánya az élvezetért kefél fűvel-fával. Ha neked ez kell, akkor ez kell. Nekem úgy tűnik hogy a családod nagyon is elfogadó és jó fej társaság, akik nem mennek attól a falnak hogy a pici lányuk úgy döntött éli a szexuális életét az igényei szerint. Most mégis mit csináljanak? Adjanak rád erényövet, vagy zárjanak be egy fekete dildóval? Szerintem úgy vannak vele hogy most ilyen dugós korszakod van, majd elmúlik és leszel te normális is.
2016. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
30%
Egészségedre!
2016. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
73%
Azta, a 9-es normális válasznak álcázott qrvázása gyönyörű.
2016. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!